ویزای سرمایه گذاری فنلاند

دغدغه ها و مسائل اقتصادی مختلف باعث شده است تا افراد زیادی به جهت سرمایه گذاری در روند های مالی مختلف راه هایی را انتخاب کنند. روش ها و راه هایی که برای سرمایه گذاری انتخاب می شود هر کدام دارای شرایط خاص و ویژگی هایی هستند. در واقع برای سرمایه گذاری لازم است تا قوانین و مقررات اقتصادی یک کشور را به طور دقیق مورد بررسی قرار داد و سپس برای سرمایه گذاری تصمیم گیری نمود.

سرمایه گذاری به روش های مختلفی امکان پذیر است. به طور مثال می توان با خرید مسکن در کشوری جدید یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا خرید سهام برای این مسئله اقدام نمود. در این مقاله ما به بررسی روند سرمایه گذاری در فنلاند می پردازیم

سرمایه گذاری در فنلاند
یکی از روش های مهاجرتی به فنلاند، سرمایه گذاری در فنلاند می باشد.

سرمایه گذاری در فنلاند از روش های مختلفی امکان پذیر است. به طور مثال می توان با:

و … برای حضور در این کشور اقدام نمود.

البته قبل از هر کاری لازم است تا با قوانین سرمایه گذاری در این کشور و شاخص های اقتصادی مربوط به آن آشنایی کامل پیدا کرد. فنلاند که به طور رسمی با نام جمهوری فنلاند شناخته می شود هشتمین کشور بزرگ در کل اروپا است.

فنلاند دارای یک اقتصاد صنعتی بسیار پیشرفته و دارای بخش خصوصی گسترده و همراه با نوعی فضای تجاری است که سرمایه گذاران خارجی بسیاری را به سمت خود جلب نموده است.

تدارکات و زیرساخت های مدرن یک مزیت اضافه برای کشور فنلاند است. وجود این زیر ساخت ها با بهترین شرایط کشور فنلاند را به عنوان دروازه محبوب به شرق تبدیل می کند زیرا به عنوان اصلی ترین مسیر مستقیم بین آسیا و اروپای شمالی عمل می کند. البته برای حضور در فنلاند می توان به روش های دیگری هم اقدام نمود. به طور مثال می توان برای کار در فنلاند و اخذ ویزای کاری فنلاند اقدام نمود. البته شما می توانید برای تحصیل در فنلاند به طور مثال تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در فنلاند نیز اقدام نمایید.

 

منابع طبیعی در فنلاند
دقت داشته باشید که در فنلاند علاوه بر زیر ساخت های پیشرفته و مدرن می توان به وجود و در اختیار داشتن ذخایر عظیم منابع طبیعی نیز اشاره نمود. فنلاند دارای منابع عظیمی از مس، طلا، چوب، نقره و سنگ آهک است. جدا از این ها،منابع طبیعی فنلاند، مانند آهن، روی، سرب و کروم در سراسر کشور برخوردار است. در این راستا باید به این نکته توجه داشت که طبق آمار های مجمع جهانی اقتصاد فنلاند معمولا در بین ده کشور برتر در زمینه اقتصاد رقابتی می باشد و بالا ترین میزان فارغ التحصیلی ها را نیز دارد.

فنلاند همچنین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان جوب در جهان می باشد. از این رو دقت داشته باشید که با ایجاد یک تجارت در فنلاند ، نه تنها می توانید به بازار فنلاند دسترسی پیدا کنید بلکه می توانید دسترسی خوبی به بازار های کشور های اطراف نیز داشته باشید. فنلاند از دو دهه گذشته نرخ رشد اقتصادی مداوم داشته است. از این رو می توان گفت که گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری می باشد.

 

 

 

 

زمینه های اصلی سرمایه گذاری در فنلاند
در ابتدا باید به این نکته اشاره داشت که اقتصاد فنلاند بیشتر بر بخش خدمات مسلط است و این بخش بیش از65 درصد از تولد ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد. بخش بعدی نیز بخش تولیدی است که سی درصد تولید ناخالص داخلی فنلاند را تشکیل می دهد. اما ببینیم چه بخش هایی در فنلاند برای سرمایه گذاری مناسب هستند. بخش هایی که در فنلاند برای سرمایه گذاری مناسب هستند می توان به خدمات تجاری، انرژی پاک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، لجستیک، املاک و مستغلات، صنعت معدن، خرده فروشی، مسافرت و گردشگری و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

اقتصاد در فنلاند
در کل باید به این نکته اشاره کرد که اقتصاد فنلاند در آستانه بین المللی سازی قرار دارد . دولت فنلاند بین سرمایه گذاران خارجی و داخلی هیچ تبعیضی قائل نمی شود. در واقع در این کشور مالکیت صد در صد در یک روند سرمایه گذاری برای فرد خواهد بود. البته این روند مالکیت برای صنایع مرتبط بابهداشت، امنیتی و مالی فنلاند دارای سختی ها و پیچیدگی های خاصی می باشد. برای ارتقاء سرمایه گذاری در این کشور، دولت فنلاند کمک های مالی زیادی به سرمایه گذاران ارائه می دهد. این کمک ها اصولا به شرکت هایی ارائه می شود که شرایط دولت فنلاند را برآورده می کنند.

شرکت های کوچک در فنلاند که این شرایط را دارند می توانند تا چهل و پنج درصد کل هزینه پروژه را به صورت کمک مالی از دولت فنلاند دریافت کنند. دولت فنلاند همچنین به شرکت هایی که بخش تحقیق و توسعه را ارائه می کنند ، کمک های بلاعوض اعطا می کند. این کمک های مالی در قالب وام با نرخ بهره کم ارائه می شود.

روش های سرمایه گذاری در فنلاند
همان طور که گفتیم یکی از راه های مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری در فنلاند می باشد. برای سرمایه گذاری در فنلاند راه ها و روش های مختلفی وجود دارد. کشور فنلاند برای بهبود شرایط سرمایه گذاری در این کشور آژانسی را راه اندازی کرده است که با توجه به آن می توان به بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری در این کشور رسید. هدف اصلی این آژانس ارائه کمک به شرکت هایی است که مایل به سرمایه گذاری در فنلاند هستند.

این آژانس اطلاعات کامل را در ارتباط با راهنمایی ها و انواع اطلاعات ارائه می دهد و شرایط را برای سرمایه گذاران در این کشور مهیا می کند. یک رشد اقتصادی پایدار ، یک زیرساخت عظیم همراه با یک موقعیت استراتژیک ، همه این ها واقعاً فنلاند را به یکی از مکان های مشهور تبدیل می کند که سرمایه گذاران خارجی برای حضور در این کشور اقدام می کنند.

 

 

 

 

اطالاعات دیگر درمورد ویزای فنلاند را می توانید با استفاده از لینک زیر در پیج اینستاگرام ما مطالعه نمایید

www.dianamohajer.com

 

 

 

خرید ملک در فنلاند برای سرمایه گذاری
خرید ملک در فنلاند یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور است که مزایا و سودآوری بسیار بالایی دارد. یکی از مزایای سرمایه گذاری در فنلاند این است که مانعی برای خرید ملک در فنلاند برای این افراد وجود ندارد و با حضور دقیق دولت در این بخش افراد خارجی هم می توانند اقدام به خرید ملک در فنلاند کنند. عموم خانه های ساخته شده در فنلاند با استفاده از کمک ها و یارانه های دولتی است که بیشتر متعلق به شهر داری ها و شرکت های زیر مجموعه آن ها می باشد. اصولا با توجه به شرایط سرمایه گذاری، سود خرید ملک در این کشور و در شهر های مختلف بیشتر بر روی آپارتمان های کوچک تر می باشد.

در فنلاند بهترین مکان برای خرید ملک را می توان به شهر هلیسنکی که مرکز این کشور است اشاره نمود و البته در این شهر نیز مرکز آن به عنوان گزینه مناسب سرمایه گذاری محسوب می شود. البته توجه داشته باشید که هزنیه خرید ملک در مرکز هلینسکی بسیار بیشتر از مکان های دیگر است. یک نکته بسیار مهم در ارتباط با خرید ملک در فنلاند وجود دارد و آن این است که خرید ملک در فنلاند نمی تواند باعث دریافت اقامت فنلاند و تابعیت فنلاند شود. از این رو در این روش نمی توان به اخذ اقامت دائم و تابعیت فنلاند اقدام نمود.

ثبت شرکت در فنلاند برای سرمایه گذاری
یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند می باشد. دقت داشته باشید که روند ثبت شرکت در فنلاند آسان است اما باید در این زمینه کمک های خارجی نیز دریات نمود. برای ثبت شرکت در فنلاند لازم است تا از کمک های خارجی استفاده نمود و همچنین نیاز به مدارک خاصی است. این مدارک اصولا مورد بررسی بانک و اداره ثبت فنلاندی قرار می گیرد. یکی از بهترین مدل شرکت ها برای ثبت در فنلاند شرکت با مسئولیت محدود می باشد. شرکت خارجی با مسئولیت محدود نیاز به فرم هایی دارد که اصولا با نام osakeyhtiö شناخته می شود و مختصرا با نام Oy آن را می شناسند.

در این راستا به دلیل قوانین بسیار سخت و پیچیده، بخش افتتاح حساب بانگی همراه با چالش های بسیاری خواهد بود. قبل از اقدام برای ثبت شرکت لازم است تا جساب بانکی در این کشور فعال شود. پس از این که حساب بانکی فعال شد لازم است تا سرمایه مربوط به شرکت که اصولا دو هزار و پانصد یورو می باشد واریز شود. البته برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود عمومی لازم است تا حداقل هشتاد هزار یورو در حساب داشته باشید.

کارآفرینی در فنلاند برای سرمایه گذاری
یکی از روش های مهاجرتی به فنلاند به جهت سرمایه گذاری در این کشور از طریق کارآفرینی است. دقت داشته باشید که در این روش شما می بایست قبل از هر کاری اجازه اقامت فنلاند را دریافت نمایید. افرادی که قصد کارآفرینی در این کشور را دارند باید در اداره ثبت و اختراعات روند کاری خود را ثبت نمایند.

در این روش شما پس از پنج سال اقامت دائم در این کشور می توانید برای دریافت تابعیت فنلاند نیز اقدام نمایید.شما روند کارآفرینی خود را در این شرکت می توانید همراه با شراکت نیز پیش ببرید. در این روش لازم است تا شرایط مربوط به اجازه اقامت را به دقت بررسی کرده باشد و تمامی شرایط را مهیا کنید. دقت کنید که پس از ارائه درخواست لازم است تا هزینه ها را هم پرداخت نموده و منتظر نتیجه نهایی باشید. توجه کنید که برای دریافت اقامت فنلاند از روش کارآفرینی باید طرح مورد نظر شما اظهارنامه ای مثبت را دریافت نماید.

سوالات متداول در ارتباط با سرمایه گذاری در فنلاند

  1. آیا فنلاند کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و زندگی است؟
    بله فنلاند کشوری بسیار مناسب برای تحصیل و زندگی می باشد.

  2. روش های سرمایه گذاری در فنلاند چیست؟
    از جمله روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توان به خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و … اشاره نمود.

  3. آیا با سرمایه گذاری در فنلاند می توان اقامت دائم این کشور را اخذ نمود؟
    برخی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند منجر به اقامت دائم می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیگر موارد مرتبط:

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به یونان

مقالات مهاجرت به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مقالات مهاجرت به انگلستان

مهاجرت تحصیلی به انگلستان

مقالات مهاجرت به استرالیا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

مقالات مهاجرت به یونان

مهاجرت تحصیلی به یونان

 
 
 
 
 
شرایط ویزای کار فنلاند را می توانید با استفاده از لینک زیر در پیج اینستاگرام ما مطالعه نمایید
mohajerat-ielts
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top