درباره استاد کریم حمیدی

دانیال مهاجر اندیشه متشکل از سه موسسه مرتبط مهاجرتی و آموزشی در شیراز می باشد. 

  • دایانا مهاجر در زمینه کاریابی بین المللی فعالیت می کند و به عنوان یکی از بهترین موسسات کاریابی بین المللی شیراز شناخته شده است.
  • دانیال مهاجر در زمینه اعزام تحصیلی دانشجو به خارج از کشور و مشاوره در تمامی امور مهاجرت به خارج از کشور فعالیت دارد.
  • آکادمی زبان آیلتس در شیراز در زمینه آموزش و آمادگی برای آزمون آیلتس به زبان آموزان فعالیت می کند.

 

مدیریت دانیال مهاجر اندیشه

مدیریت هر سه مجموعه برعهده یکی از بهترین اساتید آیلتس در شیراز،  جناب آقای استاد حمیدی می باشند. همچنین استاد حمیدی نائب رئیس و دبیر سابق صنف کاریابی های بین المللی استان فارس نیز هستند.

       

 

کاریابی بین المللی دایانا مهاجر

کاریابی بین المللی دایانا مهاجر سالهاست که در زمینه کاریابی خارجی فعالیت دارد و در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. موسسه دایانا مهاجر اعزام به کشورهایی از جمله کانادا، استرالیا، آلمان، اتریش، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، ایتالیا، روسیه، چین، ترکیه و عمان را پوشش می دهد.فعالیت این مجموعه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خارجی و اخذ ویزاهای کار و خود اشتغال زایی می باشد و مجوز فعالیت این مجموعه تحت نظرارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر گردیده است.
دفتر مرکزی کاریابی دایانا مهاجر در شیراز واقع شده است. لازم به ذکر است، دایانا مهاجر در سایر کشورها کارگزاران متعدد و معتمد خود را جهت کاریابی برای کارجویان عزیز ایرانی اتخاذ کرده است.
 

 

 

موسسه دانیال مهاجر

 
موسسه دانیال مهاجر در زمینه مشاوره اخذ ویزای تحصیلی و همچنین مشاوره کلیه امور مهاجرت فعالیت می کند. دانیال مهاجر اندیشه مشتریان را در امر مشاوره اخذ ویزاهای تحصیلی از مدرسه تا مقطع دکتری در رشته های مختلف یاری می دهد.
 قابل ذکراست، دانیال مهاجر با برخورداری از کادری مجرب و با آگاهی کامل از قوانین به روز شده مهاجرتی بسیاری از کشورها  در تلاش است تا با ارایه بهترین و جامع ترین مشاوره مهاجرتی
 موجبات تسریع در روند مهاجرتی شما با کمترین هزینه های مهاجرت به خارج از کشور را برای شما عزیزان فراهم آورد.
 
 
 
 
 
 
 
 

 آکادمی زبان آیلتس در شیراز

آکادمی زبان آیلتس در شیراز آکادمی زبان آیلتس در شیراز به تدریس آیلتس می پردازد. مدرسان آیلتس این مجموعه استاد حمیدی و دیگر اساتید هستند. در آکادمی زبان آیلتس در شیراز علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های ترکی استانبولی، المانی و فرانسه نیز تدریس می شود

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top