درباره استاد کریم حمیدی

هلدینگ مهاجرتی دایانا مهاجر متشکل از سه موسسه مرتبط مهاجرتی و آموزشی در شیراز می باشد. 

  • موسسه دایانا مهاجر در زمینه کاریابی بین المللی فعالیت می کند و به عنوان یکی از بهترین موسسات کاریابی بین المللی شیراز شناخته شده است.
  • موسسه دانیال مهاجر اندیشه در زمینه اعزام تحصیلی دانشجو به خارج از کشور فعالیت دارد.
  • آکادمی زبان آیلتس در شیراز در زمینه آموزش و آمادگی برای آزمون آیلتس به زبان آموزان فعالیت می کند.

 

مدیریت هلدینگ مهاجرتی و آموزشی دایانا مهاجر

مدیریت هر سه مجموعه برعهده یکی از بهترین اساتید آیلتس در شیراز،  جناب آقای استاد حمیدی می باشند. همچنین استاد حمیدی نائب رئیس و دبیر سابق صنف کاریابی های بین المللی استان فارس نیز هستند.

       

 

شرکت مهاجرتی دایانا مهاجر

شرکت مهاجرتی دایانا مهاجر سالهاست که در زمینه مهاجرت فعالیت دارد و در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. موسسه دایانا مهاجر اعزام به کشورهایی از جمله کانادا، استرالیا، آلمان، اتریش، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، ایتالیا، روسیه، چین، ترکیه و عمان را پوشش می دهد. در این مجموعه برای ویزاهای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خرید ملک اقدام می شود و تمامی مجوزها تحت نظر وزارتخانه است.
دفتر مرکزی هلدینگ دایانا مهاجر در شیراز واقع شده است. در موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر کاریابی بین المللی انجام می شود. در سایر کشورها نیز کارگزاران متعددی با این مجموعه مهاجرتی فعالیت می کنند.
 

 

 

شرکت دانیال مهاجر اندیشه

 
شرکت دانیال مهاجر اندیشه در زمینه ویزاهای تحصیلی و اعزام دانشجو فعالیت می کند. شرکت مهاجرتی دانیال مهاجر اندیشه مشتریان را در اخذ ویزاهای تحصیلی از مدرسه تا مقطع دکتری در رشته های مختلف یاری می دهد.
 قابل ذکراست که شرکت دانیال مهاجر با دانشگاه های خارجی متعددی قرارداد دارد.
 این موضوع سبب تسریع در روند مهاجرت تحصیلی و کاهش هزینه های تحصیل در خارج از کشور می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 

 آکادمی زبان آیلتس در شیراز

آکادمی زبان آیلتس در شیراز آکادمی زبان آیلتس در شیراز به تدریس آیلتس می پردازد. مدرسان آیلتس این مجموعه استاد حمیدی و دیگر اساتید هستند. در آکادمی زبان آیلتس در شیراز علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های ترکی استانبولی، المانی و فرانسه نیز تدریس می شود

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top