دایانا مهاجر

مهاجرت به کشور عمان

کشور عمان یکی از کشورهای ثروتمند خاور میانه میباشد. یکی از راه های  در یافت اقامت کشور عمان از طریق فرزند اوری میباشد.  امروزه  افراد زیادی به فکر در امد زایی و کار کردن و در این کشور هستند. از جمله بخش هایی که در عمان افراد می توانند مشغول به کار شوند : نفت ،گاز ،اموزش ، صنعت ، ساخت و ساز و غیره می باشد. یکی از مزیت های کار کردن در این کشور دستمزد و حقوق بالا می باشد و همین موضوع  باعث شده که کار کردن در این کشور به صورت  رقابتی باشد.

کارشناسان ارشد حقوقی ما در موسسه دایانا مهاجر در زمینه مهاجرت  به عمان از طریق فرزند اوری و ویزای کاری، مهاجرت از طریق تحصیل ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  در عمان،  و غیره به صورت حضوری ومشاوره تلفنی  در خدمت شما هستیم . 

بررسی مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند

کشور عمان علاوه بر سیستم خاک از سیستم خون نیز تابعیت می کند . مهاجرت به این کشور و فرزند آ وری  از طریق سیستم خاک در صورتی که والدین انها ساکن کشور دیگری باشند  می توانند اقامت دائم این کشور را به راحتی بدست بیارند. سیستم خونی که اکثر کشورها بر اساس قوانین توریستی  برای تولد نوزاد ایجاد می کنند  تابعیت و اقامت دایم به پدر و مادر داده نمیشود.  کشور عمان نیز از سیستم خون تابعیت می کند.

مهاجرت  از طریق تولد نوزاد در موارد زیر بدست می آید:

  • نوزاد  از پدر و مادر عمانی در این کشور به دنیا آید.
  • کودک  از پدر و مادر عمانی که خارج از خاک کشور عمان باشد به دنیا خواهد امد.
  • از فرد عمانی به فرزند خواندگی پذیرفته شده باشد.باید توجه داشته باشید که قوانین  اقامت در  کشور عمان درصورتی که فرد خارجی یا بدون تابعیت یکی از تابعیت های شخصی را داشته باشد امکان پذیر است:
  •  اگر سن فرزند  کمتر از 18 سال  باشد شخص می تواند اقامت این کشور را دریافت کند. 
  • پدر یا مادر خوانده فرد  که تابعیت این کشور را دارند با موافقت  آن ها تابعیت این کشور در اختیار فرد قرار میگیرد.
  • اگر سازشی صورت نگیرد دادگاه در مورد تابعیت فرزند تصمیم گیری خواهد کرد.
  • اگر سن فرزند خوانده بالای 18 سال باشد رضایت شخص باتوجه به قواننین الزامی میباشد. 
  • اگر فرزند توسط پدر یا مادری که مجرد  هستند به فرزند خواندگی داده شود تابعیت این کشور را بدست می آورد .

مهاجرت تحصیلی به عمان

در عمان هزینه مدارس خصوصی بالاتر از مدارس دولتی است. همچنین دولت عمان به فرزند شما این اجازه را می دهد که یک امتحان  ورودی انجام دهد و قبول شود.مدارس این کشور در سطح بالایی اموزش میدهند. در این زمینه تعدادی از مدرسه های خارجی در این کشور وجود دارند  که از برنامه های درسی حمایت میکنند.

کارشناسان ارشد حقوقی ما در موسسه دایانا مهاجر در زمینه مهاجرت به عمان از طریق ویزای کار عمان، اقامت کاری و تولد در عمان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در عمان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در عمان، مهاجرت از طریق تحصیل در عمان و غیره مشاوره به صورت حضوری  و تلفنی به شما هموطنان گرامی به صورت حرفه ای و تخصصی  ارائه می دهند .

شرایط مهاجرت به عمان از طریق تولد

افرادی که به سن 18 سال رسیده اند و در این کشور متولد شده اند وکل عمر خود را در این کشور بودند ،این امکان وجود دارد که  با  آشنایی کامل به قوانین و زبان  عمان  اقامت این کشور  را درخواست دهند. در صورت تایید می توانند تابعیت این کشور را نیز داشته باشند.

با ید با شرایط این کشور آشنا باشند و به آداب و رسوم این کشور پایبند  باشند.نباید هیچ گونه سابقه کیفری، داشته باشند همچنین شخص باید کاملا  به زبان عربی مسلط باشد که بتواند با افراد این کشور صحبت کند.

جهت مهاجرت از طریق کار به این کشور نشریه شرایط گرفتن  ویزای کار عمان را برسی کنید.

مالیات در کشور عمان

مالیات این کشور پایین می باشد که افراد بتوانند دستمزد و حقوق بیشتری دریافت کنند. جهت کار در این کشور شما ابتدا ویزای کاری این کشور را دریافت کنید.  همچنین افراد  باید بین 21 تا 60 سال سن داشته باشند که بتوانند  ویزای کاری این کشور را دریافت کنند. کارشناسان ارشد حقوقی ما در موسسه دایانا مهاجر در زمینه مهاجرت به عمان از طریق  ویزای کار ، سرمایه گذاری ، تولد وثبت شرکت ، سرمایه گذاری  وتحصیلی  به صورت حضوری و تلفنی به شما هموطنان عزیزمشاوره حرفه ای و تخصصی  ارائه می دهند .