کانادا

ویزای کاری آلمان با مدرک دیپلم

ویزای کاری المان با مدرک دیپلم

از زمانی که کشور آلمان مورد توجه ایرانیان قرار دارد. تلاش برای گرفتن ویزای کاری آلمان. با مدرک تحصیلی دیپلم توسط مردم ایران بسیار شده است. اما درواقع اخذ ویزای کار آلمان . تنها با داشتن مدرک دیپلم امکان پذیر نمی باشد. پایین ترین مدرکی که برای یافتن کار در آلمان معتبر است. مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم. آن هم فقط در رشته های فنی و مکانیک است. البته این به معنی نیست که افرادی که مدرک دیپلم دارند. نمیتوانند به المان یا دیگر کشور های اروپایی مهاجرت کنند.

مهاجرت کاری مهم و وسیعی است که به راحتی نمیشود. از جزئیات آن اطلاعی داشت. به همین دلیل پیشنهاد داریم در مرحله نخست. برای اشنایی بیشتر با آلمان و گرفتن. ویزای کاری آلمان با مدرک تحصیلی دیپلم. مطالب تهیه شده را که توسط کارشناسان موسسه دایانا مهاجر. گرداوری شده است را با دقت مطالعه کنید.

  • شروط گرفتن ویزای 2020 با مدرک دیپلم برای ایرانیان چیست؟
  • شروط گرفتن اقامت آلمان توسط ویزای کار چیست؟
  • آیا می توان بدون داشتن مدرک دانشگاهی در آلمان شاغل شد؟
  • آیا داشتن یک تخصص در کار برای اخذ اقامت آلمان کفایت میکند؟
  • مهم ترین امتیازهای کار در آلمان چیست؟

مهاجرت کاری المان

درکل ویزای کاری آلمان در مقابل مهاجرت کاری. به بقیه کشورهای اروپا. و یا حتی استرالیا وکانادا ساده تر است. چون از یک طرف برای اخذ ویزای کار آلمان لزومی. به مدارک زبان مثل سطح آیلتس 7 و یا تافل ندارد. و ازطرف دیگر ویزای جستجوی کار که توسط سفارت آلمان. در سال 2022 همچون گذشته انجام می شود. حداقل برای ایرانیان دربقیه کشورها وجود ندارد. 

همین مهلت 6 ماهه. جستجوی کار شرایط هایی را برای مردم ایران و متقاضی کار. به وجود اورده تا با حضور در آلمان دنبال شغل مناسب با شرایط خود بگردند. از سویی توسط آمارها حدودا 70درصد. از ویزای جستجوی کار در آلمان. برای مردم ایران موفقیت امیز بوده. و باعث دریافت اقامت و استخدام است.

گرفتن ویزای کاری المان با مدرک تحصیلی دیپلم

 آلمان فقط به کسانی ویزای کاری می دهد. که تخصص و تجربه کاری داشته باشند. یعنی درواقع کشور آلمان به علت کم بودن نیروی کار. متخصص مهاجر پذیر شده است.درواقع گرفتن ویزای کاری آلمان با مدرک دیپلم بطور مستقیم کاری. سخت و در بیشتر مواقع غیرممکن است. البته اشخاص زیادی در جهان اول. از راه ویزای تحصیلی اقدام میکنند. بعد شرایط کار درهنگام تحصیل و کار بعد از تحصیل را مهیا می کنند.

در بعضی از موردها تعدادی از راه مهاجرت. فرزندانشان برای تحصیل اقدام میکنند. یعنی بعد از اخذ اقامت تحصیلی برای فرزندشان  ویزای همراه درخواست میکنند. تا بتوانند در آن کشور شاغل شوند. البته باید گفت کشورهای اندکی اجازه کار به همراه دانش آموز می دهند. و لیست این کشورها در 2022 دارای تغییراتی شده است. که ما توصیه میکنیم در این مورد با یک وکیل مهاجرتی. متخصص صحبت کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

گرفتن ویزای کار با مدرک دیپلم فنی

یکی از سوالاتی که مهاجران بیان میکنند این است که آیا گرفتن ویزای کاری آلمان با ارائه مدارک رسمی موسسه های آموزش فنی و حرفه ای ترجمه شده ممکن است؟ متاسفانه خیر. افراد زیادی بودند که زمان زیادی منتظر تایم مصاحبه در سفارت بودند اما به علت داشتن مدرک فنی و حرفه ای ریجکت شدند.

توجه کنید که مدرک فنی و حرفه ای فقط به عنوان مدرکی برای نشان دادن قابلیت ها و پتانسیل های حرفه  ای و کاری ارزشمند هستند نه به عنوان یک مدرک تحصیلی. به خصوص که در اتحادیه اروپا ممکن نیست که فردی رشته تحصیلی اش نسبت به شغلش متفاوت باشد.به عنوان مثال با مدرک مهندسی معماری نمیشود در مشاغلی غیر از ساختمان سازی مشغول شد. به همین علت ارائه حداقل مدرک لیسانس برای درخواست ویزای کار آلمان لازم است تا بر اساس مدرک تحصیلی فرد در شغلی مربوط با مدرکش استخدام شود.

بررسی ویزای کار المان درامسال

همان طور که گفته شد. کسی نمیتواند با مدرک دیپلم تقاضای ویزای کار کند. و اقامت به ایشان داده نمیشود. اما محصلانی که در آلمان. مدرک دیپلم خود را گرفته اند. می توانند بدون رفتن به دانشگاه ها شاغل شوند. البته باید دقت کرد که با توجه به این. که میزان درآمد اشخاص به عامل های متفاوتی. به خصوص مدرک تحصیلی بستگی دارد. و افرادی که مدرک دانشگاهی دارند. به مراتب حقوق بیشتری دریافت می کنند، غالب افراد در آلمان وارد دانشگاه می شوند.

مخصوصا با توجه به این که. تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان . حتی برای ایرانیان که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند. هم رایگان است. در کشور آلمان افرادی که دارای مدرک کارشناسی هستند. به طور متوسط 17درصد بیشتر از افرادی که دیپلم دبیرستان دارند. حقوق دریافت میکنند. با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد. در کشور آلمان نیز مردم با مقایسه با افرادی که فقط مدرک کارشناسی دارند. 24درصد درآمدشان بیشتر است.

اقدامات لازم برای مهاجرت به المان.

برای لیدر سفارت. فقط در دو حالت توجیه قانونی امکان پذیر است. که نشان دهد شما فرد و شهروند ایده آلی هستید. در ابتدا این که یا در حال تحصیل. به صورت رسمی بوده اید. و یا شاغل بوده اید و بیمه داشته اید. در هر صورت با توجه به شروط اخذ ویزای کاری آلمان . با مدرک دیپلم دشواری های خاصی دارد. و یا این که می توان گفت غیر ممکن است. 

توصیه می شود در ابتدا. در مورد موسسه های کاریابی در آلمان . اطلاعات زیادی دریافت کنید. و در مرحله دوم با کارشناسان مجرب. موسسه دایانا مهاجر مشورت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *