دایانا مهاجر

ویزای سرمایه گذاری فنلاند

  1. برای سرمایه گذاری در هر کشور، شرایط خاص آن کشور. از لحاظ بیزینسی. و تجاری قابل اهمیت است. در خصوص مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای سرمایه گذاری فنلاند. نیز به همین. منوال است. از جمله مواردی که باعث جذابیت مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند می شود. عبارتند از: 
  • ثبات سیاسی.
  • ثبات اقتصادی.
  • موقعیت جغرافیایی.
  • نیروی کار.
  • نیروی متخصص.

در زمان شروع سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند. شخص متقاضی به دو روش می تواند اقدام کند. 

  1. اقدام به تاسیس شرکت بطور شخصی و منفرد.
  2. با فرد دیگری به صورت. مشارکتی.
ویزای سرمایه گذاری فنلاند

روش های سرمایه گذاری

در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات. در رابطه با موضوع روش های سرمایه گذاری در فنلاند.  و اخذ ویزای سرمایه گذاری فنلاند هستید. می توانید با این مقاله به هدف خود برسید. با مطالعه نمودن این مقاله در باب روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توانید. اطلاعات. جامعی در این زمینه به دست آورید. 

به صورت کلی. می توان گفت. که این روشهای سرمایه گذاری در فنلاند. در طول سال های اخیر افزایش رو به رشد و چشم گیری داشته اند. 

اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور برای افراد می تواند. زمینه ساز شانس و فرصت های فوق العاده ای باشد.

ویزای ثبت شرکت

در شروع فرآیند سرمایه گذاری و  ثبت شرکت. افراد متقاضی ملزم می باشند که. به صورت فیزیکی به اشتغال بپردازند. جهت اخذ ویزا و همچنین. مهاجرت به فنلاند تنها سهام دار بودن کافی نمی باشد. 

دست کم میزان سرمایه. که برای سرمایه گذاری. در کشور فنلاند لازم می باشد. به میزان 1.000.000 € (یورو) می باشد.

دایانا مهاجر
جدید ترین اخبار مهاجرت و آیلتس
آیلتس استاد حمیدی

شروع به سرمایه گذاری در فنلاند

در راستای اقدام کردن. به ثبت شرکت. در این کشور. روش های گوناگون. و متفاوتی وجود دارد.

این روشها. عبارتند از:

  • ثبت شرکت از روش مالکیت سرمایه گذاری.
  • ثبت شرکت از روش مشارکت. راحت ترین. و همچنین ساده ترین. و پر جاذبه ترین. راه برای شروع نمودن. کسب و کار. می باشد. با این توضیح که ملزم می باشند. که به عنوان. یک کارآفرین خصوصی. و با استفاده نمودن. از نام. یک شرکت اقدام. به شروع کار نمایند. کلیه. مسئولیت. و اقدام به تصمیم گیری. در این گونه از شرکتها. مختص به شخص. کارآفرین. می باشد. و برای این شخص این امکان و جود دارد. که اشخاص متقاضی. کار را در سایر. مشاغل دیگر را استخدام نماید. جالب است. بدانید که اقدام. به راه اندازی کسب و کار. از این روش. بسیار آسان. و همچنین. سریع می باشد.

انواع شرکت رایج در فنلاند

شرکت های زیادی. وجود دارد. در این کشور. که می توانید. اقدام نمائید. و هر کدام. از این شرکت. ها شرایط مخصوص. به خود را دارند. و از جمله. شرکت هایی. که خیلی رایج هستند.را در پایین. توضیح داده ایم.

شرکت مشارکت. محدود این روش. از مشارکت. که به صورت. یک مشارکت. معمولی و عادی. می باشد. که به غیر از. وجود داشتن. یک یا چندین. شریک دارای. مسئولیت. به عنوان یک سرمایه گذار. انجام وظیفه می کند.
شرکت با مسئولیت محدود. تاسیس این نوع شرکت. نیازمند. وجود دست کم. یک شخص یا شرکت. و همچنین حداقل سرمایه. 2500 € (یورو) است. سرمایه به سهام. تقسیم می شود. قدرت رأی. سود و بدهی. سهامدار. بستگی. به تعداد. سهام او دارد.

مزیت های سرمایه گذاری در فنلاند

ولین مزیت. سرمایه گذاری در فنلاند. این می باشد. که هیچ گونه فرق. و تمایزی بین اشخاص. سرمایه گذار. که دارای تابعیت. خارجی می باشند. و هم چنین. کلیه اشخاص. سرمایه گذار. دارای. تابعیت داخلی. می باشند. در کلیه مراحل. و فرایند سرمایه گذاری. و ثبت شرکت. در این کشور وجود ندارد. 

در صورت تمایل. برای دریافت اطلاعات. بیشتر. با مشاورین. ما در دایانا مهاجر. در ارتباط باشید.
در این کشور امکان. دریافت وام. های کم بهره وجود دارد. که این نوع. وام بر. اساس. موقعیت جغرافیایی. شخص سرمایه گذار. و هم چنین. گستردگی شرکت. داده خواهد شد.
سومین مزیت. سرمایه گذاری. در این کشور. وجود نظام. سیاسی پایدار. می باشد.
چهارمین مزیت. سرمایه گذاری. در این کشور. وجود موقعیت. جغرافیایی مناسب. می باشد. که باعث. رونق بازار جهانی. شده است.
این کشور در برگیرنده. تعداد زیادی. از افراد. با سواد و تحصیل. کرده می باشد. که در زمینه های. صنعتی و سایر. فناوری ها. دارای تخصص. می باشند.

سرمایه گذاری در فنلاند

 جمهوری فنلاند. کشوری در منطقه اسکاندیناوی. و در شمال اروپا. می باشد. که این روزها. افراد زیادی. به دنبال. ویزای سرمایه گذاری فنلاند. در سال 2019. می باشند. مهاجرت. از طریق سرمایه. گذاری. یکی از راه های. مهاجرت. زود بازده و بی دغدغه. می باشد. و همین ویژگی ها. باعث شده. افراد زیادی. به دنبال. مهاجرت از طریق. ویزای سرمایه گذاری. باشند. اما نکته ای که. در مورد ویزای. سرمایه گذاری. فنلاند در سال. 2019 وجود دارد. این است. که شخصی. که به دنبال. سرمایه گذاری. در کشورهای. مختلف می باشد. باید از تمکن مالی. بسیار قوی. برخوردار باشد.

اقتصاد فنلاند برای سرمایه گذاری

اقتصاد این کشور. وابستگی زیادی. به صادرات. دارد. و این کشور. تنها کشور. منطقه یورو. می باشد. که بر اساس. سه نهاد مطرح مالی. در زمینه. درستی سنجی. و اعتبار از وضع. با ثبات (AAA). برخوردار می باشد. از نظر فساد. اقتصادی کشور فنلاند. با کشورهای دیگری. همچون دانمارک. و نیوزیلند. طی سال های. زیادی به عنوان. کشور نمونه. که از سابقه بسیار. پایین فساد. اقتصادی. برخوردار بوده. حدود 2 میلیون و 68. هزار نیروی کار. در این کشور. وجود دارد. و نرخ تورم. این کشور. 2.7% بوده است.

اگر شما. به دنبال یک. محل کسب و کار مناسب. در اتحادیه اروپا. هستید. کشوری در اروپا. را نمی توانید پیدا نمایید. که در سرمایه گذاری. از رقابت. بالاتری نسبت. به فنلاند. برخوردار باشد. هرچند. در سطح جهانی سرمایه گذاری. در کانادا نیز. جزو گزینه های. جذاب می باشد. فنلاند اکوسیستم. کسب و کار. پایدار. را ارائه می دهد. و شرکت شما. از دسترسی. آسان. به  استعدادهای. فناوری. در سطح جهانی. پویاترین. صحنه های. راه اندازی. و محیط. پر جنب و جوش. تحقیق و توسعه. سرمایه گذاری. بهره مند خواهد شد.

مزایای فنلاند برای اقامت دائم

از موارد مهمی. که میتوان. در کشور فنلاند. به آن اشاره کرد.

موقعیت جغرافیایی. بسیار مناسب. این کشور.
داشنن ثبات. در وضعیت. سیایسی. و اقتصادی.
تسلط بر چند. زبان در این کشور.
رتبه عالی. از نظر کم. بودن فساد. اقتصادی. در این کشور.
متخصص. در زمینه. های مختلف. ساخت و تولید. صادرات. صنعت فناوری. اطلاعات. و ارتباطات. بهداشت و سلامت.
برخورداری. از بازار آزاد. در اقتصاد جهانی. با کشورهای همچون. انگلستان و فرانسه.
دارای رقابت بالا. در اقتصاد. جهانی و جذب. سرمایه گذار.

ثبت شرکت در فنلاند

چنانچه گفته شد. در مقایسه با بسیاری. از کشورهای اروپایی. دیگر. کشور فنلاند. با مشکل بیکاری. دست و پنجه نرم. می کند. نرخ بیکاری. در این کشور. در حدود 8% است. بنابراین کشور فنلاند. سیستمی را ایجاد کرده است. که شهروندان. سایر کشورها. می توانند. به سادگی. در این کشور. شرکت شخصی. خود را داشته باشند.

در حال حاضر. 6500 شرکت. در کشور فنلاند وجود دارد. که از طریق سرمایه های. خارجی در این کشور. بوجود آمده اند. برای اینکه بتوانید. در کشور فنلاند. شرکت شخصی. خود را افتتاح کنید. باید یک طرح. اقتصادی دقیق. تنظیم کنید. در صورتی که. بتوانید. طرح اقتصادی. خود را به اثبات. برسانید. می توانید. برای دریافت. اجازه ثبت شرکت. در این کشور. اقدام کنید. برای ثبت شرکت. در کشور فنلاند. به 80000 € (یورو). سرمایه اولیه. نیاز خواهید. داشت. چنین سرمایه گذاری. می تواند مزایای. بسیار زیادی. برای شما داشته. باشد. از جمله مهم. ترین مزایای سرمایه. گذاری در کشور. فنلاند. و ثبت شرکت. در این کشور. می تواند به دریافت. اقامت دائم. کشور. فنلاند. اشاره کرد.

قوانین کارآفرینی در فنلاند

بسیاری از افراد. به دنبال. فرصتی می گردند. که به کمک. آن بتوانند. اقامت. یکی از کشورهای. اروپایی را بدست. آورند. کارآفرینی. در فنلاند. دقیقا همان فرصتی است. که می تواند. اقامت در قاره اروپا. را ممکن سازد. افراد برای آنکه. بتوانند. در کشور فنلاند. کارآفرینی کنند. نیازی. به سرمایه. آنچنانی نخواهند. داشت. تنها یک طرح. اقتصادی برای. شروع یک. تجارت. در کشور فنلاند. برای افراد کافی. خواهد بود. در صورتی که. ایده جذابی. داشته باشید. اسپانسر های. فراوانی وجود خواهند. داشت. تا ایده اقتصادی. شما را به حقیقت. تبدیل کنند.

البته بدیهی .است. که در صورتی. که توانایی کافی. برای ثبت شرکت. در کشور فنلاند. را داشته باشید.می توانید سود مالی. بیشتری. برای خود داشته باشید. همچنین. در این صورت امکانات. بسیار بیشتری. در اختیار شما. قرار خواهد. گرفت.

دوره های کارآفرینی در فنلاند

در صورتی که. شما قصد دارید. کارآفرینی در فنلاند. را تجربه کنید. این فرصت. را خواهید داشت. تا در دوره. های آموزش. کارآفرینی در فنلاند. نیز شرکت کنید. دوره های کارآفرینی. در کشور فنلاند. را می توان به دو دسته. تقسیم کرد.

دوره های کارآفرینی. در دانشگاه.
دوره های آزاد کارآفرینی. در کشور فنلاند.

دانشجویان می توانند. در دوره های 3 ساله. در دانشگاه. های کشور. فنلاند. مدرک کارشناسی. ارشد کارآفرینی. را بدست آورند. در دوره های. آزاد اما. شرایط کمی. متفاوت است. دورهای. کارآموزی. در فنلاند. به صورت آزاد. نیز به دو صورت. برگزار می شود.

فرصت های کارآفرینی در فنلاند

کشور فنلاند. آمادگی کامل دارد. تا بسیاری از. افراد که توانایی. ایجاد شغل. در این کشور. را دارند. را به سوی. خود جذب کند. کشور فنلاند در حال حاضر. در مقایسه. با سایر کشورهای. اروپایی. با مشکلات بیشتری. در زمینه نرخ بیکاری. دست و پنجه. نرم می کند. بنابراین. افرادی. که توانایی. ایجاد شغل. در این. کشور را داشته. باشند. می توانند. اجازه اقامت در کشور. فنلاند را بدست. آورند. با وجود این. برخی از زمینه های. کاری در کشور. فنلاند وجود دارند.. که افراد. می توانند. با ایجاد کارآفرینی در آن زمینه ها شانس بیش تری. برای موفقیت. بدست آورند. مهم ترین. فرصت های. کارآفرینی. در فنلاند. را می توان. به شرح زیر. معرفی کرد.

مهندسی IT.
تکنولوژی.
صنایع دریای.
توسعه گردشگری.
پارک های علم و فناوری.
حوزه سلامت.
استخراج معادن.
تجارت بین المللی.

کارآفرینی در فنلاند

به قدرت می توان. گفت کارآفرینی در فنلاند. یکی از. برترین فرصت هایی. است. که فرد. می تواند. به کمک آن. اقامت یکی از. کشورهای اروپایی. مطرح را بدست آورد. کشور. فنلاند نیز به عنوان. یکی از کشورهای. اروپایی فرصت. های مختلفی. را در اختیار. شهروندان. سایر کشورها. قرار می دهد. ثبت شرکت. در کشور فنلاند. به عنوان یکی. از روش های کارآفرینی. در این کشور. شناخته می شود.

ریسک کردن در مهاجرت به فنلاند

همانطور که در بالا مشاهده نمودید. کشور فنلاند را می توان مامنی برای مهاجرت. و اقامت دائم و همچنین سرمایه گذاری دانست. اما به علت کثرت گزینه های سرمایه گذاری. و همچنین  افراد از کشورهای مختلف. اولویت اعطای ویزای سرمایه گذاری به ایرانی ها همیشه. در نوبت آخر می باشد. به همین منظور دایانا مهاجر با سال های تجربه. در امر مهاجرت از راههای مختلف قانونی برای مهاجرت به شما کمک می کند.

در صورت امکان برای پایین آوردن ریسک پرونده مهاجرتی خود. و همچنین از دست ندادن پول و سرمایه های کلان و همچنین اخذ اقامت دائم. از راه های سریع و آسان، اول از همه. مسیر درست مهاجرت را بشناسید. و راه های کم هزینه مانند. ویزاهای تحصیلی را انتخاب نمایید. زیرا که سیستم نظام آموزشی فنلاند رایگان بوده. و فرد میتواند. با هزینه پایین به این کشور مهاجرت کرده. سپس بعد از اینکه در محیط فنلاند. برای مدتی سکونت گزید واصطلاحا تطابق پیدا کرد. با اطلاع و شناسایی از قوانین سرمایه گذاری و قانون تجارت بین الملل. سپس اقدام به سرمایه گذاری نماید.

سوددهی ویزای سرمایه گذاری

داده های مرتبط. و قابل اطمینان. برای کمک. به تصمیم گیری. های مبتنی. بر واقعیت ها.

تجزیه و تحلیل. فرصت های. سرمایه. گذاری. برای. اطمینان. از اینکه. می دانید. در چه. راهی قدم. برداشتید.
برقراری ارتباط. با شهروندان. فنلاندی. که دارای. شرایط یکسان. برای سرمایه. گذاری. با شما. هستند.
معرفی مکان. های مناسب. با بزرگترین. پتانسیل.
 مرکز UNCTD یک مرکز. ثبت اختلافات. سرمایه گذاری. می باشد. که دارای فهرستی. از اختلافات. کشورهای. درگیر. و دارای. راه حل برای. رفع این. اختلافات. می باشد. که نشان داده. تا به اکنون. اختلافات. بین المللی فنلاند. که توسط مرکز. UNCTAD به ثبت. رسیده است. این کشور. دیگر هیچ. مسئله اختلاف. آفرین مرتبط با سرمایه گذار. خارجی دخیل. نبوده است. همچنین کشور فنلاند. به لحاظ به روز. بودن در ارتباط. با تجارت بین الملل. عضو سازمان. هایی مانند اتاق بازرگانی. مرکزی فنلاند. ICCWBO و ICSID و دادگاه. داوری نیز می باشد.

مزایای ثبت شرکت در فنلاند:

کشور فنلاند. در حال حاضر یکی از کشور های. خوب. و موفق برای. سرمایه گذاری در قاره اروپا است. بودجه. های کم سرمایه. گذاری. و امنیت بالای. سرمایه گذاری. درکشور فنلاند. از جمله دلایل. مناسب بودن. سرمایه گذاری. در این. کشور است. از جمله. مزایای مهم. ثبت شرکت. در کشور فنلاند. می توان. به موارد زیر. اشاره کرد.

کسب اقامت. موقت در کشور فنلاند.
امکان ادامه تحصیل. در کشور فنلاند. برای خود. و اعضای خانوادیتان.
امکان بهرمندی. از بیمه درمانی. در کشور فنلاند.
کارآفرینی. در فنلاند. به عنوان یکی. از راه. هایی شناخته می شود. که فرد. به کمک آن. می تواند. اقامت موقت. و پس از مدتی. اقامت دائم. کشور فنلاند. را بدست آورد. در حال. حاضر کشور فنلاند. در جست و جوی. موقعیت هایی. است. که به کمک. آن بتواند نرخ بیکاری. در کشور خود. را به حداقل برساند.

قوانین برای باز کردن حساب بانکی

شناسه کسب و کار معمولا. به زودی پس. از اعلام ثبت نام. به دفتر ثبت. نام اعطا میگردد. قوانین. و شیوه های. برای بازکردن. حساب. بانکی معمولا. بخش مهمی. از تاسیس. شرکت است. سياست. ها و اقدامات. بانك ها. تا حدودي. متفاوتند. اما قبل. از باز كردن. حساب. می بایست. اسناد مختلفي. در اختيار بانك. قرار گيرد. یک حساب. بانکی شرکت. باید قبل از ثبت نام. یک شرکت باز شود. پس از. برقرار شدن. حساب بانکی. سرمایه ثابت. که معمولا. به میزان 2500 €. (یورو) است. به حساب شرکت. اختصاص داده. می شود. که با دریافت. این اسناد. پرداخت و ثبت. نام شرکت. ایجاد می شود. شرکت می تواند. در اداره ثبت نام. شناسه کسب و کار. دریافت نماید.

قوانین ثبت شرکت در فنلاند

ثبت نام اصلی. این شرکت. در دفتر ثبت نام. (PRH) انجام می شود. جزئیات. مختلفی. وجود دارد. که باید. در اسناد. ثبت نام. پر شود. این جزئیات. شامل نام. شرکت، شهر محل. اقامت. آدرس دیدن. آدرس پستی و زبان. شرکت در فنلاند. است. آدرس پستی. تاریخ تولد، ملیت. برای رئیس و هیئت. مدیره. Oy برای صاحبان. سهام. و تعدادی. از سهامداران الزامی است. قانون و مقررات برای کسب و کار در شرکت. باید به زبان فنلاندی یا سوئدی نوشته شده باشد.

ثبت شرکت در کشور فنلاند. استاندارد. شده می باشد. اما باید حائر اهمیت. قرارداد. که در ارائه. طرح های تجاری. یا همان Business Plan. مشکلاتی از. جمله نداشتن. آشنایی. با کسب و کار. و موانعی نظیر. زبان فنلاندی. و سوئدی. می باشد. زیرا برخی. از اسناد. باید در زبان. رسمی فنلاند. یعنی به زبان. فنلاندی یا سوئدی. نوشته شوند.

بودجه لازم برای ثبت شرکت

تشکیل. یک شرکت کوچک. و متوسط. با کمتر. از 250. کارمد. و یا گردش مالی. سالانه. حداکثر 50.000.000 €. (یورو) با ترازنامه. حداکثر. 43.000.000 €. (یورو) می باشد. شرکت های بزرگتر. این را ممکن. می سازند. که بیش از. 25% از سرمایه. یک شرکت های کوچک. و متوسط. (SME) را نداشته. باشند.

یک کسب و کار. کوچک. به عنوان یک شرکت. با کمتر. از 50 کارمند. تعریف شده. است. و یا گردش. مالی سالانه. حداکثر 10.000.000 €. (یورو) یا مجموع. ترازنامه. حداکثر 10.000.000 €. (یورو) است. شرکت های. بزرگتر از این. ممکن است. بیش از 25%. از سرمایه یک. شرکت کوچک. را نداشته باشند. 

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

ایجاد یک. کسب و کار در فنلاند.
افتتاح حساب. بانکی جهت ثبت شرکت.
ثبت شرکت.

انواع ثبت شرکت در فنلاند

انواع ثبت شرکت. در فنلاند. به صورت های. زیر می باشد.:

شرکت با مسئولیت. محدود عمومی.
شرکت با مسئولیت. محدود خصوصی.
مشارکت عمومی. یا محدود.
شرکت خصوصی. کوچک.
شعبه یک شرکت. بین المللی.

کار در کشورهای اروپایی

اشخاصی. که به دنبال. شروع یک کسب و کار. در کشور فنلاند. (مانند کاریابی در ترکیه). می باشد. به طور مطلق توصیه می گردد. که به دنبال. پروسه ای برنامه. ریزی شده باشند. زیرا پروسه های سرمایه گذاری. و آغاز کسب و کار. در اتحادیه اروپا. با در نظرگرفتن. این مورد. که درصد بالایی. از اشخاص آشنایی. لازمه اولیه. را ندارند. صرفا. می بایست. از طریق وکیل. معتبری. در اتحادیه اروپا. و برنامه ریزی دقیق صورت گیرد. که ما این. شرایط را برای. شما فراهم کرده ایم.

همان گونه. که در بسیاری. از کسب و کارها. دانستن ترفندهای. کوچک ساخت. سریع و راحت. است. باید در خصوص. سرمایه گذاری. این نکته را حائز اهمیت. قرار داد. که حداقل. یک عضوء هیئت مدیره. که می بایست. در منطقه. EU یا EEA ثبت نام کنند. زمانی که. کسب و کار در فنلاند. آغاز به کار نماید. شناسه کسب و کار. مهم می باشد. که مورد بررسی. قرار می گیرد. اسناد کسب و کار. شرکت را نیز می توان. در همان ابتدای. امر. مورد ثبت قرار داد. افتتاح. یک نهاد قانونی. رسمی .فقط به میزان. چند هفته. زمان می برد.