دایانا مهاجر

راه های سرمایه گذاری در عمان

با توجه ‌به وضعیت نابسامان اقتصادی کشور. افراد مختلف به دنبال ویزای سرمایه‌گذاری عمان و بازار های جهانی هستند. کشورهایی که بتوانند این فرصت را در اختیار این دسته از افراد قرار دهند. که با خیال راحت بتوانند. علاوه بر اینکه بودجه خودشان را سرمایه‌گذاری کنند. سودآوری بالایی هم برای آنان داشته باشد. یکی از این کشورها، کشور عمان است. سرمایه ‌گذاری عمان یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری است. که می‌تواند فرصت‌های سودآور بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد

سرمایه گذاری در عمان

معرفی کشور عمان

عمان کشوری پادشاهی است که در شرق شبه جزیرهٔ عربستان قراردارد. پایتخت این کشور شهر مسقط میباشد. عمان از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان وصل می‌شود. از جنوب با یمن. و از غرب با عربستان سعودی. و امارات متحده ی عربی مرز زمینی و با ایران مرز دریایی دارد.

کشور عمان دارای دو برون‌بوم میباشد. محدوده کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگهٔ هرمز قرار گرفته که مسندم نامیده میشود. این محدوده از سرزمین اصلی جدا شده است. برون بوم دیگر مدحا نام گذاری شده است. که از طرف امارات متحدهٔ عربی احاطه میباشد.

 یکی از راه های مهم کسب درآمد درکشور عمان. از طریق نفت میباشد. در این رابطه  کشور عمان و سایر کشورهای عربی خلیج فارس مشابه میباشند. هر چند نسبت به دیگر کشورها ،حجم نفت در عمان متوسط است. کشاورزی و ماهی‌گیری نیز از دیگر منابع مهم  کسب درآمد در عمان میباشند. و منبع دیگر گردشگری است. عمان از باقدمت ترین مکان‌های بشر ساکن در جهان میباشد. و مردمان عمان حداقل ۱۰۶٫۰۰۰ سال می زیسته اند. عمان همچنین قدیمی‌ترین دولت مستقل در بین کشورهای عربی میباشد.

یک انتخاب مطمئن سرمایه گذاری در عمان

با توجه ‌به تمامی مطالب گفته شده میتوانیم ادعا کنیم. که شما با سرمایه گذاری در عمان می‌توانید. به موقعیت‌های بسیار مناسبی دست پیدا کنید. چند سالی می‌شود که پادشاهی این کشور درصدد ساخت‌وساز هرچه بیشتر. گسترش و آبادی کشور خودش است. ازاین‌رو می‌توانید با اگاهی از روش‌ها و شرایط سرمایه گذاری در عمان. فرصت‌های خوبی را برای خودتان ایجاد کنید. در مورد سرمایه‌گذاری در کشور عمان باید عنوان کنیم. که سرمایه‌گذاری در این کشور، راه‌های متنوعی دارد.

برخی از این راه‌ها موجب می‌شوند. که شما بعد از مدتی اقامت این کشور را دریافت کنید. و برخی دیگر تنها به شما این فرصت را می‌دهند. تا از سرمایه‌گذاری در عمان. سودهای زیادی را عاید خودتان نمایید. نکته بسیار مهمی که قبل از معرفی راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور باید برای شما عنوان کنیم. این مسئله است که کشور عمان نیز مانند بسیاری دیگر از کشورهای عربی. اقامت دائم و تابعیت خود را به افراد خارجی اعطا نخواهد کرد.

قصد بسیاری از افراد این است که با سرمایه‌گذاری در یک کشور. بعد از گذشت چند سال بتوانند اقامت دائم و در نهایت. پاسپورت آن را دریافت کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید. لازم است که در تصمیم خودتان تجدیدنظر کنید. اما باید به این نکته اشاره کنیم  شما بعد از دریافت ویزای سرمایه گذاری در عمان، می‌توانید به‌ سادگی آن را تمدید کرده. و از اقامت و درآمدزایی در این کشور لذت ببرید. پس اخذ اقامت عمان از طریق سرمایه ‌گذاری و به‌صورت دائم امکان‌پذیر نیست. اما می‌توانید اقامت موقت خود را تمدید کنید.

سرمایه‌گذاری در کشور عمان به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر

همان‌طور که می‌دانید اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری.  یکی از گران‌ترین روش‌های مهاجرتی است. شما در این حالت مقدار زیادی از سرمایه زندگی خودتان را وارد یک کشور دیگری می‌کنید. تا در نهایت به هدف خودتان برسید. اما اگر با قوانین آن کشور. با شاخص‌های تاثیرگذار و همچنین با فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب آشنایی نداشته باشید. انتخاب روش سرمایه‌گذاری برای شما. تبدیل به یک ریسک بسیار بزرگ خواهد شد که ممکن است شما را نابود کند.

اما نترسید.! برای هر راهی یک راه‌حل وجود دارد. در این قسمت است که  موسسه‌های مهاجرتی  می‌توانند به شما کمک کند.  موسسه های مهاجرتی هستند که با آخرین قوانین و محدودیت‌های سرمایه‌گذاری در یک کشوری دیگر. مانند عمان آشنا هستند. این افراد می‌توانند به شما بگویند که چگونه و از چه طریق می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید. که کمترین ریسک را برای سرمایه شما داشته باشد.

اگر به دنبال یک موسسه مهاجرتی  معتبر می‌گردید. تا شما را به ‌صورت کامل و دقیق از آخرین تحقیقات و قوانین حقوقی کشور عمان باخبر کند. می‌توانید از خدمات موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر استفاده کنید. این موسسه می‌تواند بهترین و کم‌خطرترین راه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به عمان را پیش روی شما بگذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت موسسه دایانا مهاجر مراجعه کرده. و یا با تلفن‌های ثابت این موسسه، تماس حاصل نمایید.

آشنایی با استانداردها و شاخص‌های مهم سرمایه گذاری در عمان

یکی از راه‌های پیچیده و خطرناک مهاجرتی، سرمایه‌گذاری کردن در یک کشور خارجی است. افراد متقاضی سرمایه‌گذاری باید با تمامی شرایط و قوانین سیاسی. اقتصادی و اجتماعی کشور موردنظرشان آشنا باشند. تا مطمئن شوند که این روش می‌تواند. آن‌ها را به اهدافشان برساند یا خیر. از جمله باید بدانید که کشور مورد نظرشان در کدام یک معاهدات جهانی. حضور به داشته. و روابط سیاسی و اقتصادی آن کشور با سایر کشورهای جهان چگونه است.

حال می‌خواهیم تمامی این اطلاعات را در مورد کشور عمان در اختیار شما قرار دهیم. این کشور دارای یک نظام پادشاهی است. از مهم‌ترین مزایای کشور عمان برای سرمایه‌گذاران ایرانی این نکته است . که این کشور روابط سیاسی و اقتصادی بسیار مناسبی با کشور ایران دارد. 

نرخ مصادره اموال در عمان

نرخ مصادره اموال یکی از مهم‌ترین شاخص‌هایی است. که فرد متقاضی سرمایه‌گذاری در یک کشور باید به آن توجه داشته باشد. هر چه میزان این نرخ کمتر باشد، نشان می‌دهد کشور مقصد می‌تواند امنیت مالی او را بیشتر تامین کند. در برخی از مواقع وجود قوانین سخت‌گیرانه و پیچیده باعث شود. که سرمایه شما در کشور مقصد، توسط دولت وقت مصادره شود.

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۹ انجام شده است. مشخص گردید که کشور اتریش، بهترین کشور در خصوص نرخ مصادره اموال است. در این لیست که بر اساس عدد از ۱ تا ۷ مشخص شده است. هرچه عدد کمتر باشد، نرخ مصادره اموال نیز کمتر است. در این لیست کشور عمان با نرخ سرمایه‌گذاری. جزو کشورهای با نرخ مصادره پایین قرار گرفته است.

 

نرخ تورم در عمان

یکی دیگر از شاخص‌های مهم تاثیرگذار سرمایه‌گذاری در عمان. نرخ تورم کشور مقصد است. هرچه میزان تورم در این کشور کمتر باشد. ریسک سرمایه‌گذاری نیز کاهش پیدا خواهد کرد. طبق آمار سال ۲۰۱۹، کشور عمان یک کاهش ۰.۵ درصدی را در لیست نرخ تورم جهانی تجربه کرده است. جالب است بدانید که در این سال، نرخ تورم کشور منفی بوده است.

نرخ تولید ناخالص در کشور عمان

نرخ تولید ناخالص. یکی از شاخص‌هایی است که برای تمامی سرمایه‌گذاران خارجی اهمیت زیادی دارد. این افراد قبل از هرگونه اقدام برای سرمایه‌گذاری در یک کشور. باید به این نرخ توجه ویژه‌ای داشته باشند. نرخ تولید ناخالصی کشور عمان در سال ۲۰۲۱ با رشد ۹ هزار واحد نسبت به سال قبل روبرو شده است. که بیانگر بهبود هرچه بیشتر وضعیت اقتصادی این کشور است.

نرخ مالیات

مالیات از آن دست موضوعاتی است که برای سرمایه‌گذاران خارجی اهمیت بسیار زیادی دارد. تمام تلاش سرمایه‌گذاران بر این است که. در کشوری سرمایه‌گذاری نمایند که بتوانند کمترین مالیات را بپردازند. در این زمینه باید بدانید چند سالی می‌شود که. نرخ مالیات در کشور عمان ثابت است و تغییری پیدا نکرده است..

روش های سرمایه گذاری در ترکیه

حال که تصمیم دارید در کشوری مانند عمان سرمایه‌گذاری کنید. باید با روش‌های مختلف آن هم آشنایی پیدا کنید. باید بدانید که روش‌های مختلفی  در این زمینه وجود دارد. که برخی از آن‌ها نهایتا به اخذ اقامت این کشور ختم می‌شود. و برخی دیگر صرفا موقعیت‌های بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری هستند. و نمی‌توانید به‌ وسیله آن‌ها. اقامت عمان را کسب کنید. از مهم‌ترین روش‌های مختلف سرمایه گذاری در عمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.:

سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در عمان

 یکی از پیشرفت های تغییر سازبرای سرمایه‌گذاری در عمان،. خرید ملک در این کشور است. شما میتوانید ازاین راه خرید ملک اقامت کشور عمان را بگیرید. پس شما و خانواده تان زمانی که ملکی در کشور عمان داشته باشید. می‌توانند در این کشور زندگی کنید. از مهم‌ترین شرایط که در این زمینه وجود دارد. این است که شما فقط مجاز به خرید ملکی هستید .که توسط ایالت مشخص شده باشد. به عبارتی دیگر. کشور عمان مناطقی را از قبل برای فروش به شهروندان خارجی مشخص کرده است.شما تنها می‌توانید از این نواحی ملکی را خریداری کنید.

 نکته بعدی دیگر این است که سندهای ملکی این ایالت ۹۰ ساله هستند. یعنی زمانی که شما هزینه خرید یک ملک در عمان را پرداخت می‌کنید. می‌توانید تا ۹۰ سال این ملک را تصاحب کنید. از سوی دیگر باید بدانید که در زمان خرید و فروش. فروشنده هیچ‌گونه مبلغی را پرداخت نمیکند. و این خریدار است که باید هزینه‌های مختلفی را از سر بگذارند. از مهم‌ترین این هزینه‌ها می‌توان به هزینه‌های ثبت‌نام. درخواست و همچنین هزینه تمبر مالیاتی ومالیات اشاره کرد.

هزینه خرید ملک در این کشور به این نکته بستگی دارد. که در کدام یک از مناطق مشخص شده قصد خرید دارید. اما به ‌صورت کلی می‌توان عنوان کرد. که برای خرید ملک و سرمایه گذاری در عمان شما باید حداقل ۸۵ هزار دلار را کنار گذاشته بگذارید. از مهم‌ترین فواید خرید ملک در این کشور می‌توان به این نکته اشاره داشت. که دولت عمان به شما مجوز می دهد. تا ۸۰ درصد از قیمت خرید ملک را از بانک‌های این کشور وام دریافت کنید. شما می‌توانید اقساط این وام را تا ۲۵ سال بعد برگردانید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر. درباره ی مهاجرت به عمان از طریق خرید املاک روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شخصی که تمایل به خرید ملک در عمان برای انجام مهاجرت را دارد. تنها ۴ سال فرصت دارد تا در زمین خریداری شده. ملک خود را تاسیس کند. برای ساخت‌وساز ملک خود نیز مجبور است. مجوزهای لزوم را دریافت کند. در صورتی‌ که مالک یک ملک در عمان از دنیا برود. و هیچ وارثی برای او نباشد. ملک به وزارت گردشگری این ایالت داده خواهد شد. این اداره نیز بعد از گذشت ۱۵ سال. ملک را به دولت عمان پس می‌دهد.

 •  در حدود ۴۰ درصد از جمعیت کشور عمان را افرادی خارجی تشکیل می‌دهند. که در این کشور زندگی می‌کنند. همین امر موجب رونق خرید و فروش ملک. به افرادی غیر از کشور محل سکونت شده است.
 • قیمت املاک در شهرهای پرجمعیت و پیشرفته‌تر عمان مانند مسقط. نسبت به سایر شهرهای این کشور گران‌تر است.

مدارک لازم برای خرید ملک در عمان

به‌عنوان متقاضی دریافت ویزای سرمایه‌ گذاری عمان که قصد دارد. در این کشور ملکی را خریداری کند. باید با مدارک لازم جهت خرید و فروش ملک آشنایی داشته باشید. از مهم‌ترین این سندها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.:

 • در اختیار داشتن کپی پاسپورت. یا همان گذرنامه فروشنده و خریدار ملک.
 •  در صورتی‌ که خریدار در عمان کار می‌کند. نیاز به کپی کارت او و فروشنده است.
 • ارائه گواهی که تشخیص می دهند. جمعیت خانواده فرد خریدار چند نفر است.
 •  ارائه آدرس اقوام درجه یک و در صورت لزوم درجه دو.
 •  کپی از تمامی اسناد ثبت‌نام تجاری برای افرادی با زمینه حقوقی.
 • ارائه مدارک حقوقی لازم.

سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در عمان

از روش‌های سرمایه گذاری در عمان که برای ایرانیان نیز امکان‌پذیر بوده، سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در عمان است. به کمک این راه برخی از افراد که دارای شرایط سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت هستند، می‌توانند یک اقامت موقت ۲ ساله از دولت عمان دریافت کنند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید بدانید، هزینه موردنیاز برای ثبت شرکت در این کشور است. شما برای اینکه بتوانید یک شرکت را در این کشور ثبت کنید به حداقل ۲۰ هزار ریال عمان نیاز دارید.

جالب است بدانید که شرکت‌ها دارای انواع متنوعی هستند که می‌توانید به کمک آن‌ها. اقامت عمان را دارا شوید. شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، شرکت با مشارکت محدود، آژانس بازرگانی و… نمونه‌ای‌هایی از انواع شرکت‌ها به شمار میروند. برای ثبت هرکدام از این شرکت‌ها، ملزومات و شرایط به‌خصوصی وجود دارد. در کنار این شرایط شما به یک بیزینس برنامه حرفه‌ای و کامل نیاز دارید تا دولت عمان را متقاعد کنید که ثبت شرکت توسط شما در این کشور، صرفه اقتصادی دارد.

در برخی از موارد ممکن است برای ثبت شرکت حتی به یک شریک عمانی نیز نیاز داشته باشید. از آن جایی که ثبت شرکت در این کشور عمان پیچیدگی‌ها و ضوابط خودش را دارد، نیاز دارید تا با یک مشاور و یا یک وکیل حقوقی صحبت و مشورت نمایید.

مراحل ثبت شرکت در کشور عمان

شما برای اینکه دست به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در عمان بزنید. نیاز است تا با مراحل مختلف این روش آشنا باشید. از مهم ترین روش های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.:

 • در قدم اول شما باید یک نام برای شرکتتان انتخاب کنید. همچنین نیاز است برای ثبت این نام. نامه‌ای به وزارت بازرگانی و صنایع این کشور بزنید. و از آن‌ها بخواهید تا نام شرکت شما را ثبت کنند.
 • قدم بعدی ثبت شرکت این است که. شما تمامی اسناد و مدارک مربوط به شرکت را برای وزارت بازرگانی و صنایع عمان ارسال کنید. از مهم‌ترین این اسناد می‌توان به قراردادهای مختلف با سهام‌داران و … اشاره نمود.
 • بعد از انجام این مراحل لازم است. تا در اتاق تجارت و صنعت کشور عمان یکدیگر را ملاقات کنید. تا قوانین و مقررات جاری تجاری را طی کنید
 • بسته به اینکه شرکت شما در چه رده و با چه هدفی فعالیت می‌کند. ممکن است نیاز باشد از دولت این کشور تاییدیه بگیرید. بعضی از این تاییدیه‌ها عبارت‌اند از. ثبت در اداره پلیس کشور عمان. دریافت پروانه از شهرداری عمان. ثبت انواع مالیات. مجوزهای لازم جهت واردات و صادرات. مجوزهای مختلف زیست‌محیطی و غیره.
 • در قدم نهایی نیز باید برای شرکت خود یک مهر اختصاصی طراحی کرده. و آن را در اختیار و دسترس داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ثبت شرکت در عمان ۲۰۲۲ روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در کشور عمان

از مهم ترین مدارک لازم برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در عمان عبارت‌اند از:

 •  تحویل فرم ثبت شرکت
 • تحویل تمامی مدارک مانند شناسنامه و کارت ملی
 •  تحویل گواهی عدم بازداشت در گذشته
 • پرینت از حساب بانکی شما که مربوط به 6ماهه اخیر باشد
 •  کپی از پاسپورت معتبر
 •  یک قطعه عکس
 •  مدارک هویتی از تمامی سهام‌داران
 •  کپی از مدارک شناسایی تمامی سهام‌داران
 •  تحویل فرم امضا شده از سوی مالک و تمامی سهام‌داران
 •  تحویل  اساسنامه شرکت
 •  تحویل گواهی عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع کشور عمان
 •  تحویل گواهی سپرده سرمایه اولیه ثبت شرکت در بانک

تمامی مدارک ثبت شرکت در کشور عمان باید به ‌صورت کامل تکمیل شده و در زمان اعلام شده قابل‌ارائه باشند.

انواع ثبت شرکت در عمان

به‌عنوان فرد تقاضا کننده سرمایه گذاری در عمان باید بدانید. که دو ایده و راهکار مهم ثبت شرکت در عمان برای شما وجود دارد.اولین روش آن است که شرکت به نام شخص شما بوده. و شما مالکیت واقعی آن را به عهده می‌گیرد. در این روش شما باید یک مکانی را در خاک عمان اجاره کرده و چند فرد دارای صلاحیت را به استخدام خود درآورید. به ‌صورت عادی ثبت شرکت از این طریق. بین5-6ماه زمان خواهد برد.

در قدم بعدی از سوی دولت عمان به شما. یک ویزای سرمایه‌داری 6ماهه داده می‌شود. که با استفاده از آن می‌توانید به کشور عمان سفر کنید. در این 6به شما وقت داده شده تا به عمان نشان دهید. که به جز سوداوری برای شما، برای خود دولت عمان نیز دارای منافعی هستید. بعد از این می‌توانید اقامت 6ماهه خود را به یک اقامت 3 ساله محول کرده. و به عمان مهاجرت کنید. تا وقتی که شرکت شما برای این کشور سودآوری داشته باشد. ویزای اقامت شما تمدید خواهد شد.

بجز این روش . طبق آن شما دست به ثبت یک شرکت در عمان می‌زنید. اما مالکیت آن را به‌ صورت حقوقی در اختیار خواهید داشت. در این راه شما یک شرکت از پیش در کشور ایران تاسیس می‌کنید. و بعد از آن که تصمیم گرفتید شرکتی را در این کشور ثبت کنید. تمام مدارک ترجمه شده خود را برای دولت عمان بفرستید. در همه ی این اسناد و مدارک نام شرکت باید. دقیقا همان نامی باشد که قصد دارید در عمان هم تاسیس کنید.

یکی از خوبی های این شرکت صرف زمانی کوتاه میباشد. مدت‌ زمان ثبت شرکت در این روش اصولا بین 3تا 4ماه خواهد بود. بعد از این که بدین صورت شرکت خود را در عمان پایه گذاری کرد. فورا به شما یک ویزای سرمایه‌گذاری داده شده. و می‌توانید اقامت 2ساله این کشور را دریافت کنید.

آشنایی با انواع ثبت شرکت در کشور عمان

یک قانون جدید در عمان این است. که فرد نمیتواند سهام دار کل همان شرکت باشد. و فقط بخشی از سهام ان شرکت را خریداری میکند. در واقع به او تنها اجازه داده می‌شود نهایتا 70 درصد. از شرکت را از آنِ خودش کند. مابقی 30 درصد باید به نام یک فرد عمانی باشد. این سهام دار دخالتی ندارد. در اصل او فقط در سود سالیانه شرکت سهیم بوده. و از سوی شما حقوق دریافت می‌کند.

ماده ای وجود دارد که شما می‌توانید در منطقه های آزاد کشور عمان. مالک صددرصدی شرکت را به عهده بگیرید. و نیازی نیست که یک فرد عمانی شریک شما باشد. را ان داشتن شغل کلان است هیئت تصمیم‌گیری در مناطق آزاد عمان حکم میکند. که آیا امکان ثبت شرکت شما در این مناطق وجود دارد یا خیر.

اشنایی با بیزینس پلن در ثبت شرکت

همانطور که گفتیم شغلی کلان جوابگوست. درواقع باید نوع شرکت و فعالیت و همچنین هدف شما از سرمایه گذاری در عمان را. به‌ صورت کاملا درست و دقیق کند. بهتر است ثابت شود این برنامه برای شما و کشور پرسود است.

برای نوشتن یک کار برنامه ریزی شده اگاهانه  قوانینی وجود دارد. که باید حتما آن‌ها را رعایت نمود. ابنابراین از کسی کمک بگیرید. فراموش نکنید که اگر بیزینس پلن شما به‌ صورت دقیق. فعالیت و اهداف و مزایای شما را تعیین نکند. جواب نمیدهد و از شما روی برمیگردانند.

سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید اوراق قرضه

 راهی وجود دارد که با خرید قرضه به سهمی نسبی دست پیدا کنید. می‌توانید با خریدن اوراق قرضه از دولت عمان و سهام داران کلان در بورس. انجا وارد بازار بورس این کشور شوند و سرمایه گذاری در عمان را تجربه کرد. اما نکته قابل توجه در این ‌خصوص این است. که باید بدانید که خرید اوراق قرضه دولت عمان. نمی‌تواند به اقامت شما کمک کند. پس این راه را برای صاحب ملک شدن فراموش کنید.

مزایای سرمایه گذاری در عمان چیست؟

برای هرکسی پیش امده که چگونه مهاجرت کنم . و سرمایه گذار شوم. باید گفت که شما می‌توانید از مزایای زیاد سرمایه‌گذاری در کشور عمان بهره‌مند شوید. و به سودهای زیادی دست پیدا کنید. از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.:

 •  شما می‌توانید در کشور عمان. سرمایه‌گذاری از طریق ارزهای دیجیتال یا ارزهای خارجی را تجربه کنید. ازاین‌رو مسائل مختلف اقتصادی مانند کاهش ارزش ریال. نمی‌تواند برای شما مشکلی ایجاد کند.که موقیت صادرات و واردات بسار خوب. زیرا این کشور به آب‌های آزاد موقیت بسیار مناسبی دارد.
 • هزینه های گمرگ پایین است. و همین سبب می‌تواند سود واردات و یا صادرات حاصل شده برای شما را بیشتر کند.
 •  کشور عمان یکی از کشورهای درحال‌توسعه و پیشرفت و پررونق منطقه به ‌حساب می‌آید. و برای سرمایه گذاری مناسب است.
 • کشور عمان یک کشور صلح‌جو و به‌ دور از روابط سیاسی است. ازاین‌رو با هیچ کشوری وارد تنش و جدل  نخواهد شد. و همین امر امنیت مالی بالایی را برای شما ایجاد می‌کند.
 • انتقال سود سرمایه اسان است. در صورتی ‌که اجازه دهند. نرخ مالکیت شما از ۷۰ درصد می‌تواند به ۱۰۰ درصد هم برسد.

آشنایی با معایب سرمایه‌گذاری در عمان

در کنار خوبی هایش لازم است که در این قسمت هم به مضرات این سرمایه‌گذاری اشاره کنیم.:

 • این کشور کم جمعیت است و همین موجب می‌شود تا کالا ی مصرفی کم باشد.
 • سهام مصرفی این کشور پایین است. 
 • درایت ویزا برای زنان سخت است.
 • با پول نمیتوان اقامت دائم گرفت.
 • بخش‌های دولتی و بخش‌های خصوصی این کشور به‌ صورت درست تقسم بندی و طبقه بندی نشده است.

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه‌گذاری

با توجه به شرایط کشور خودمان این پیشنهاد پر سود است. این سرمایه گذاری ثابت شده است از همین رو سرمایه‌گذاری در عمان. می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. سرمایه‌گذاری‌ای برنامه‌ریزی شده. در دولت عمان بسیار سودآور بوده و زندگی شما را تغییر می‌دهد.

عمان گزینه مناسبی است. از مهم‌ترین مزیت‌های مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری می‌توان. به اخذ اقامت کشور عمان با حضور همراه اشاره کرد. یک حسن زندگی در عمان حق تحصیل فوق العادست. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. و همین الان به کمک دایانا مهاجر اقدام کنید. و اولین قدم را برای سرمایه‌گذاری در عمان بگیرید.

سرمایه گذاری در عمان و مهاجرت به این کشور به کمک دایانا مهاجر

ویزا این کشور هرچقدر بخواهید قابل تمدید خواهد بود. ولی کار شرکت ها سخت و روند ان هم پیچیده. به‌خصوص که در خود حوزه سرمایه‌گذاری هم نیاز است. تا با مشاورین و وکلای حقوقی مختلفی مشورت کنید. پس اگر به دنبال یافتن موسسه‌ای برای مشورت گرفتن و راهنمایی هستید، اقدام کنید.

شما به کمک خدمات موسسه دایانا مهاجر می‌توانید. یک سرمایه گذاری متفاوتی در تمامی مراحل ثبت شرکت راهنمایی‌های لازم را داشته باشید. و به کمک افراد خبره موسسه دایانا مهاجر. می‌توانید بهترین موقعیت برای سرمایه‌گذاری در عمان را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت نوبت مشاوره. با شماره‌تلفن‌های موسسه دایانا مهاجر تماس بگیرید.

نتیجه گیری

پس راه ها متفاوت است از جمله خرید ملک.  خرید سهام اوراق قرضه و ثبت شرکت. هرکدام از این روش‌ها، شرایط، قوانین و مدارک خاص خودشان را نیاز دارند. با خرید ملک دوسال اقامت کنید و آن را تمدید کنید.. دایانا مهاجر