دایانا مهاجر

شرایط و چگونگی گرفتن ویزای عمان

شرایط و چگونگی گرفتن ویزای گردشگری عمان در این نشریه مورد بحث و گفتگو  علمی قرار می گیرد. برای گرفتن ویزای عمان چه مدارکی لازم است. انواع  ویزای گردشگری کشور عمان کدام است و افراد با گرفتن  این نوع ویزا چند روز می توانند در این کشور اقامت داشته باشند؟ روش تعیین وقت سفارت برای گرفتن ویزای گردشگری  عمان و مراحل  آن چگونه است؟ شما با مطالعه این نشریه  به راحتی میتوانید جواب تمامی سوالات  خود  در خصوص گرفتن ویزای گردشگری کشور عمان دسترسی پیدا خواهید کرد  بهتر است که بدانیدکشور عمان یکی از ثروتمند ترین کشورهای هست که جز شبه جزیره عربستان می باشد که منبع  درآمد خود را از طریق نفت خام تامین میکند  اما درطی سالیان گذشته علاوه بر نفت توریسم هم به منبع درامد اقتصاد خود اضافه کرده است  و در این نشریه که مشاورین موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر به گرد اوری درآورده اند اعطلاعات مربوط به گرفتن  ویزای توریستی عمان مورد بحث و تحلیل قرار میدهد ودر اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .  شما در موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر جواب تمام پرسشهای خود را دریافت خواهید کرد.  همکار موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر  همواره در تکاپو است که بهترین خدمات را در اختیار شما سروران گرامی قرار دهد شما میتوانید با  تماس به این موسسه دایانا مهاجر پاسخ تمام  سوالات خود را در خصوص گرفتن ویزای گردشگری  به صورت رایگان دریافت نمایید.

شرایط عمومی ویزای توریستی عمان

کشور عمان جز یکی از کشوره هایست که در  حوزه شبه جزیره عربستان قرار دارد . که بالغ بر 500,309 کیلومتر مربع مساحت و نزدیک به پنج میلیون نفر  جمیعت  را در خود جای داده است . عمان با کشورهایی مانند  عربستان و امارت متحده عربی و یمن هم مرزمیباشد که در قسمت شمال و شرق این کشور به دریای عمان و پارس  موقوف شده است  مسقط پایتخت کشور غمان میباشد و  نظام این کشور  پادشاهی  است منبع در امد کشور عمان  فروش نفت می باشد و طی گذشت سالیان اخیر جذب توریست هم جز منبع در امد این کشور محسوب میشود و از لحاظ جذب توریست جز هفتمین کشور میباشد  که منبع درامدش نفت خام است واحد پول این کشور ریال میباشد که هر ریال عمان معادل 2.6 دلار آمریکا می باشد.

به غیر از درآمد حاصل از فروش نفت، وکشاورزی و ماهی گیری  دیگر منبع در امد  داخلی کشور عمان میباشد .که  طی سالیان اخیر از طریق جذب توریست به یکی دیگر از منبع درامد خود اضافه کرده است .  

آب وهوای کشور عمان در فصل تابستان شدیدا گرم و دارای رطوبت بسیار زیادی میباشد  که در در فصل زمستان از دما کاسته شده است  و زمستان های نسبتا سردی دارد. اما در قسمتهای از مناطق این کشور مانند شهر صلاصه در فصلهایی  از سال دارای آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است ودارای  پوشش های گیاهی میباشد.  به جز اتباع بعضی  از کشورها که از گرفتن  ویزا معاف می باشند، افرادی که قصد گردشگری در کشور عمان را دارندبایدجهت   ویزای توریستی عمان را اقدام کنند  

شهر صلاصه عمان

در قسمت جنوب کشور عمان شهر صلاصه قرار گرفته است  که یکی از مهمترین شهرهای کشور عمان محسوب میشود . در این شهر در برخی  از ماه های سال بارش های موسمی به همراه خواهد داشت که این امر باعث سرسبزی و شادابی این شهر گردیده است  .این شهر دارای معماری باستانی و بسیار جذاب بر خوردار میباشد که  افراد زیادی با گرفتن  ویزای توریستی عمان از این شهر دیدن میکنند .

کویر شنی وهیبه،

در قلب کشور عمان، تپه های بزرگی از ماسه ها به چشم میخورد  که مساحت ان کیلو متر ها میباشد  که این کویر وهیبه نام دارد این کویر در بیانهای عمان قرار گرفته که به علت وجود ماسه های بزرگی باعث جذب توریستهای زیادی شده است  و این امر باعث شده که خاطرات جذابی را در ذهن توریستها به جا میگذارد  در این بیابانها بعضی از عشایر و اقوام بومی مستقر هستند 

راس الجنز (Ras al Jinz )

در شرق کشور عمان مکانهای دیدنی دیگری وجود دارد .بنام  راس الجنز میباشد که در  این منطقه  لاک پشت های زیادی زندگی میکنند که همین امر باعث شده است که  بسیاری از گردشگران برای بازدید از این لاک پشت ها به این منطقه سفرمیکنند و این منطقه دارای دیگری جذبهاییتهای دیگری میباشد از جمله موزه و بازدید از لاکپشتها  قرار دارد .و دوستداران می توانند ازاین منطقه دیدن کنند 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

شبه‌ جزیره مسَندَم Musandam Fjords

شبه جزیره مسندم در شمال کشور عمان قرار دارد که از نظر جمعیتی افراد کمی در انجا زندگی میکنندو در  قسمتهای مختلف این منطقه خالی از سکنه میباشد. در واقع جمعیت کمی رادر بر گرفته است. به علت کمبود جمعیت در این منطقه حیات وحش زیادی در این  منطقه به چشم میخورد. و از دیگر جذبتهای این منطقه این است که گردشگران می توانند از  سواری با قایق های قدیمی ودیدن دلفین ها اوقات خوب و خوشی را در انجا به سر ببرند

.شهر مسقط Muscat

شهر مسقط پایتخت کشور عمان و یکی از مهمترین بنادر و مهمترین  و شهر کشور عمان محسوب میشود که در این منطقه مکانهای جداب و دیدنی بسیار زیادی در خود جای داده است از قبیل قلعه ها و کاخ ها و موزه ها و مسجد بزرگ سلطان قابوس در این شهر واقع شده است در این منطقه مرکز خرید های زیادی واقع شده است .  در طی سال  توریستهای فراوانی با گرفتن  ویزای گردشگری عمان از این شهر بازدید میکنند . تا از این مکانهای تاریخی  دیدن نمایند .  در این منطقه مرکز خریدهای فراوانی واقع شده است  . که توریستها به سهولت می توانند خریدهای خود را انجام دهند . 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای گردشگری عمان

ویزا های عمان به طور کلی به دو دسته تقسیم میشود . کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم بندی شده است  و از این بین ویزاهایی نظیر؛ ویزای توریستی عمان، ویزای چند ورودی، ویزای تجار برای کسب و کار در عمان به مدت کوتاه، ویزای بازدید از خانواده و … به عنوان ویزاهای کوتاه مدت در نظر گرفته شده  همانطور که بیان داشتیم، افرادی که قصد گردشگری در کشور عمان را دارند بایستی ویزای توریستی عمان را دریافت نمایند که این افراد می توانند با گرفتن  ویزای اکترونیکی (evisa) یا گرفتن  ویزا در فرودگاه این کشور ، از عمان بازدید نمایند. به طور کل شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی عمان به شرح ذیل می باشد.

پاسپورت دارای اعتبار حداقل 6 ماه.
گرفتن عکس رنگی به صورت دیجیتال
ارائه نمودن کپی از پاسپورت
هنگامی که افراد درخواست ویزای الترونیکی عمان را دارند بایستی خارج از عمان باشند.
هزینه های اخذ ویزای توریستی عمان برای 30 روز مبلغ 20 ریال عمان و برای 10 روز مبلغ 5 ریال عمان می باشد.
ارائه دادن نامه تمکن مالی.
فرد بایستی بلیط رفت و برگشت خود را داشته باشد و محلی را برای سکونت و اقامت خود رزرو نموده باشد.
متقاضیان می توانند پس از 3 ماه از تاریخ صدور ویزای توریستی عمان از آن استفاده نمایند.
چنانچه تاریخ ویزای فرد به اتمام برسد به ازای هر روز اضافه فرد بایستی جریمه 10 ریالی پرداخت نماید.
نکته بسیار اساسی در رابطه با ویزای کشور عمان این موضوع است که صرف داشتن ویزای توریستی عمان نمی توانند تضمین کننده ورود افراد به خاک عمان باشد و بایستی پلیس رویال کشور عمان ویزای افراد را تایید نماید. چنانچه قصد دارید با دیگر ویزاها به اقامت بلند مدت تحصیلی، کاری و … کشور عمان دست یابید، پیشنهادی می کنیم مقاله انواع ویزای عمان و راهنمای اخذ آن را از دست ندهید.

مدت درخواست ویزای توریستی عمان

گردشگران می توانند دو نوع ویزای توریستی عمان را  بر اساس مقصد توریستی خود انتخاب کنند که تنها مدت زمان آنها  با هم تفاوت هایی دارند. این دو نوع ویزای گردشگری کشور عمان شامل ویزای توریستی 10 روزه و ویزای توریستی 1 ماهه می باشد که پس از تاریخ صدور آن افراد 3 ماه فرصت دارند که از آن استفاده نمایند و پس از فرصت سه ماهه ویزا به خودی خود باطل و منقضی می گردد. هر دو نوع ویزای گردشگری عمان تک ورودی می باشد و افراد پس از خروج از عمان میباید  برای در خواست ویزای جدید اقدام کنند.  با الکترونیکی شدن ویزای توریستی عمان روند گرفتن  ویزا در کمترین زمان و باعث اتلاف وقت نمی گردد. 

تمدید ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی عمان زیر نظر ویزاهای visit sponsored visas قرار گرفته است و گردشگران  از این طریق با توجه به شرایط خود می توانند  برای گرفتن ویزای گردشگری  عمان اقدام کنند. نکته قابل توجه این موضوع است که قبل از انقضا تاریخ ویزا افراد می توانند یک بار ویزای خود را تمدید کنند و مدت تمدید، بستگی به مدت زمان ویزای گردشگر می باشد در واقع افرادی که ویزای 1 ماهه عمان را دریافت کرده اند  می توانند این نوع ویزا را برای یک ماه دیگر تمدید کنند و افرادی که ویزای 10 روزه کشور عمان را دریافت کرده اند قابلیت تمدید برای 10 روز بیشتر را دارند.

وقت سفارت برای ویزای توریستی عمان

پس ازاینکه با سلطان عمان  رایزینی انجام شد در اردیبهشت 97، گردشگران  ایرانی می توانند از طریق دریافت ویزای الکترونیکی و ویزای فرودگاهی به این کشور به صورت هوایی سفر کنند.  و با توجه به  که نیازی مصاحبه با افسر ویزای عمان نیستند، می توانند بدون حضور در سفارت عمان در ایران، ویزای خود را دریافت کنند. برای برسی مدارک و صادر کردن ویزا در کمترین زمان صورت میگیرد .  

پروسه اقدام برای ویزای توریستی عمان

جهت گرفتن ویزای گردشگری عمان دو روش صورت میگیرد . و همانطور که توضیح داده  شد  گردشگران  می توانند در کشور عمان درخواست ویزا کنند.  و هم با گرفتن ویزای الکترونیکی به کشور عمان سفر کنند.  برای دریافت  ویزای الکترونیکی باید در ابتدا تمامی مدارک لازم برای دریافت  ویزا را فراهم نمایدو سپس از طریق سایت سلطنت عمان یک پروفایل کاربری ایجاد گردید و گزینه apply for sponsored visa را کلیک کرده و از طریق سیم کارت (شماره تلفن) یا به وسیله Identity card (شماره ملی یا شناسه پاسپورت) وارد شده و نوع ویزای خود را انتخاب نماید و تمامی اطلاعات خواسته شده را تکمیل می نمایید و پس از تایید، اسکن عکس خود را آپلود کنید و پس از تایید نهایی اطلاعات، مبلغ مربوط به ویزای خود را پرداخت کرده و منتظر پردازش اطلاعات و دریافت ایمیل مبنی بر صدور ویزا خواهید بود.

وثیقه در ویزای توریستی عمان

گردشگرانی که قصد سفر به کشور عمان را دارند، میبایست  از موسسه ای که اسپانسر بودن را مورد تاییدیه میباشد خواست نمایند . به علت اینکه برخی از افراد هنگام درخواست ویزای گردشگری عمان احتمال این وجود دارد که  به کشور خود باز نگردند ، مبلغی را به عنوان ضمانت  در اختیار موسسه حقوقی قرار می دهند . که ضمانت کننده کننده بازگشت گردشگران به کشور خود می باشد و پس از بازگشت آنها به کشور خود این مبلغ به متقاضیان داده می شود. مبلغ ضمانت با توجه به پرونده گردشگری  مشخص میشود . موسسه دایانا مهاجر  شما را در اخذ  ویزای گردشگری  عمان همراهی مینماید .  وشما عزیزان گرامی میتوانید  با تماس با این موسسه دایانا مهاجر  اطلاعات کاملی رامرتبط با گرفتن ویزای گردشگردی عمان در اختیار شما قرار دهد.

خدمات مؤسسه دایانا مهاجر برای اخذ ویزای گردشگری عمان

از انجایی که به اطلاع شما رساندیم گردشگرانی که  قصد گرفتن ویزای گردشگری  عمان را دارند، با توجه به گذراندن مراحل گرفتن ویزا  می توانند ویزای خود را دریافت کنند و نیازی به وکیل مهاجرت در این زمینه ندارند و چنانچه در حین انجام کار برای تهیه مدارک لازم نیاز به همیاری داشته باشند، می توانند با مشاورین موسسه دایانا مهاجر  تماس حاصل فرمایند.  و مشاور رایگان شامل حال افراد قرار میگیرد . موسسه دایانا مهاجر در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور عمان که درزمینه های مختلف مهاجرت به سایر کشورهای دیگربه شما  خدمات مشاوره ای رایگان ارائه می نماید .  گردشگرانی که قصدتحصیل و سرمایه گذاری و کار و… در اروپا یا کشورهایی نظیر استرالیا و کانادا و نیوزلند و غیره را دارند می توانند با گرفتن مشاوره رایگان مسیر مقصد و مهاجرت خود را تعیین کنند. تمامی توضیحات در خصوص  به مهاجرت و قوانین حقوقی کشورهای مختلف راهنماو  همراه شما خواهد بود . که شما عزیزان با خرید این محصول می توانید از تمامی ضوابط و شرایط   مهاجرت به کشورهای مختلف اطلاعات جامعی به خواهید دست آورید .در واقع محصول قدم به قدم انتخاب مسیر مهاجرت به عنوان تنها مرجع مهاجرتی شناخته می شود . که موسسه دایانا مهاجر این محصول را با قیمتی نازل در اختیارشما  هموطنان عزیزمان قرار داده است.

ریجکتی ویزای توریستی عمان

احتمال این وجود داردکه گردشگرانی که برای گرفتن  ویزا اقدام میکنند  به دلایلی ویزای آنها ریجکت شودکه معمولاً دلایل ریجکتی ویزا به شرح ذیل می باشد:

ممکن مورد تایید افسر ویزا قرار نگیرد. که فرد قصد بازگشتن به کشور خود را دارد
تمکین مالی الزامی میباشد برای گرفتن  ویزا ارائه نگردیده است.
پاسپورت فرد اعتبار نداشته  است.
ممکن است در سابقه ریجکتی داشته باشد. که این مسئله در دریافت ویزای توریستی بسیار تاثیر گذار میباشد . ممکن است فرد 
مدارک لازم برای دریافت ویزا ارائه نداده است یا فرد مدارک جعلی ارائه نموده است.
هدف سفر گردشگر برای سفر  ویزای توریستی مشخص نباشد و افسر ویزا به این موضوع تردید پیدا  کند.
افرادی که دارای سوء پیشینه می باشند با ریسک ویزا مواجه می باشند.
گردشگرانی که قبلا در کشوری اعلام پناهندگی نموده باشد برای گرقتن  ویزا دچار مشکل می شوند 
چنانچه مدارکی را که نشان دهنده علاقه و وابستگی گردشگری  به کشور باشد، ارائه نگرددباعث می شود ریسک ویزا افزایش می یابد.
برخی وقتها عدم داشتن سابقه سفر نیز بر ویزای فرد گردشگرد  تاثیر می گذارد.
نکته را باید در نظر گرفت که افراد در جمع اوری و ارائه مدارک لازم نهایت دقت خود را در نظر بگیرند  و با موسسه معتبری اقدام نمایند. موسسه .دایانا مهاجر با سابقه درخشان در زمینه های مهاجرتی و با کوله باری از تجربه های مختلف همواره قدم به قدم در کنار شما سروران گرامی خواهد بود و با توجه به دانش به روز کارشناسان و وکلای موسسه دایانا مهاجر در زمینه مهاجرت ، گردشگری افرادی که دارای ریجکتی ویزا از کشوری مختلف هستند می توانند از طریق موسسه دایانا مهاجر اقدام نمایند و با طی کردن پروسه اخذ ویزا ، ویزای خود را دریافت نمایند. زیرا این موسسه دارای تجربه های زیادی در زمینه مهاجرت  بوده است. شما عزیزان می توانید در سایت موسسه دایانا مهاجر  و در قسمت مصاحبه و ویزای موکلین برخی از ویزا های موفق و مصاحبه موکلین را مشاهده نمایید و از اعتبار درخشان این موسسه آگاهی کامل را دریافت کنید. چنانچه در زمینه گرفتن ویزای توریستی عمان ابهامی یا سوالی دارید کارشناسان موسسه حقوقی دایانا مهاجر آماده ارائه خدمات رایگان به شما سروران گرامی می باشند.

ضمانت و گارانتی ویزای توریستی عمان

اکثر از موسسات با بیان نمودن  گارانتی و ضمانت  بودن ویزا و تبلیغات کاذب دربه فکر یه منفعت  زیادی می باشند و از این طریق منبع کسب مینمایند ،ناگفته نماند که در مسائل حقوقی هیچ چیزی قابل ضمانت  و به صورت صد درصدی نمی باشد. و هیچ موسسه حقوقی نمی تواند اذعان کنند  که گرفتن ویزا به صورت صد در صد میباشد زیرا مجوز گرفتن  ویزای هر گردشگر با بررسی مدارک و شرایط فرد  توسط افسر ویزا صدور میشود  و چنانچه افسر مهاجرت قانع نشود که فرد قصد بازگشتن به کشور خود را دارد، ویزای فرد را رد خواهد کرد  و این موضوع به طور کامل بسته به نظر افسر ویزا می باشد، اما از آنجایی که موسسه دایانا مهاجر  با وجود مشاوران با تجربه و وکلای    وخبره و با تجربه در زمینه مهاجرت بهرهمند است و بیش از هزاران پرونده موفق در کارنامه این موسسه دایانا مهاجر وجود دارد با اطمینان کامل را برای گردشگران ایجاد می کند  که پرونده مهاجرتی این موسسه  به طور نظم و مقررات خاصی انجام می شود  و چنانچه شرایط گردشگر  برای گرفتن  ویزا مناسب باشد و فرد نتواند ویزای خود را دریافت کند ، موسسه هزینه ای در قبال فعالیت های انحام شده برای گرفتن ویزای موکل ، دریافت نمی کند

نکات مهم ویزای توریستی عمان

 مهم ترین نکاتی که بایستی توریست های که هدف گرفتن  ویزای توریستی عمان را دارند . باید توجه داشت که که از 1397 اردیبهشت  با توجه گفتگوهای که شده است  گردشگر می توانند با گجرفتن  ویزای فرودگاهی و یا گرفتن ویزای الکترونیکی به این کشور مسافرت کنند  و اگردشگری میتوانند از آن دیدن فرمایند مراحل  گرفتن  ویزای اکترونیکی در کمترین  زمان صورت میگیرد  . گردشگران کشور عمان  حتما باید  مدارک لازم را به طور صحیح جمع اوری کنند  و از تاریخ  پاسپورت خود اطمینان کامل داشته باشند . همچنین باید بلیط رفت و برگشت خود را دریافت کنند و حتما گردشگر با موسساتی که معتبر هستنند   اقدام کنند  با گرفتن راهنمایی های لازم از مشاوران موسسه دایانا مهاجر  نیز می توانید اطلاعات کامل  های در رابطه با مراحل  و  گرفتن   ویزای گردشگران عمان را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایید.

سخن پایانی


مدارک و شرایط لازم برای  گرفتن ویزای گردشگری عمان  گرفتن  ویزای این کشور در این نشریه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت با توجه به سرمایه گذاری دولت عمان بر مسئله گردشگری و توریستی  در آینده نزدیک  کشور  عمان میزبان توریستهای زیادی از سرتاسر جهان خواهد بود. ایرانیانی که قصد سفر در این کشور را دارند، باید ویزای گردشگری  عمان را دریافت کنند.که مدت آن یا 10 روز الی 30 روز است  ویزای کشور عمان به صورت الکترونیکی یا در داخل  این کشور قابل دریافت  می باشد. افراد با اطلاعات و مراحل گرفتن ویزای توریستی عمان می توانند بدون مراجعه به وکیل ویزای خود را دریافت کنند . یا از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر برای گرفتن  ویزای گردشگری  عمان اقدام کنند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه گرفتن ویزای توریستی عمان یادیگر  کشورها ی جهان می توانید با مشاورین موسسه دایانا مهاجر  تماس حاصل فرمایند.

خط ویژه 09164426113

           099117036656

        09039635025

درباره ماموسسه مشاوره ای دایانا مهاجر

دفتر مشاوره و امور اقامت سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری

مهاجرت

مهاجرت تحصیلی

اقامت

آموزش زبان

کاریابی

تمامی حقوق برای موسسه دایانا مهاجر محفوظ است.
مصاحبه آقای کریم حمیدی نسب جهت گرفتن ویزای تحصیلی شامل کشورهایی نظیر    
استرالیا

انگلستان

کانادا

المان

یونان 

ترکیه