دایانا مهاجر

ویزای ازدواج یونان

از دیگر راه های موثر برای اخذ اقامت یونان ازدواج می باشد. که البته اخذ ویزای ازدواج یونان. روشی پرتقاضایی نیز می باشد. اگر شما متقاضیان عزیز هم قصد مهاجرت به یونان را دارید. با دایانا مهاجر. برای اطلاعات بیشتر همراه باشید.اطلاعات داشتن درباره موضوع حق شهروندی این کشور. به صورت مشخص و دقیق دارای این معنا می باشد. که مشخص می نماید. چه اشخاصی دارای حق شهروندی در یونان می باشند. همان طور که می دانید. قوانین کشور یونان. تابع حق خون می باشد. نه بر اساس حق خاک.

ویزای ازدواج یونان

مهاجرت به یونان از طریق ازدواج

 این موضوع به این معنا است. که به صورت کل و عمومی. اشخاص متقاضی که قصد مهاجرت به یونان از طریق ازدواج را دارند. می توانند این فرصت طلایی برای گرفتن. تابعیت کشور یونان برای فرزندانشان را کسب کنند. و تمامی افرادی که دارای تابعیت یونانی می باشند. برای کسب حق شهروندی این کشور بدون در نظر گرفتن. مکانی که متولد شده اند. اقدام میکنند. هنگامی که کودک افراد متقاضی متولد می شوند. به طور خودکار تبعیت یونان را بدست می آورد. البته در صورتی کودک تابعیت یونان را بدست می آورد. که پدر دارای تابعیت یونانی باشد.

حق شهروندی از طریق ازدواج

برای دریافت حق شهروندی. در کشور یونان شروطی وجود دارد که عبارتند از:

  • شخص متقاضی مهاجرت به یونان از طریق ازدواج. در زمان درخواست باید. به سن قانونی 18 سال تمام رسیده باشد.
  • این شخص باید در مدت زمانی به میزان 10 سال قبل از. اقدام نمودن برای تقاضای حق شهروندی. محکوم به هیچ گونه جرمی نباشد.
  • شخص متقاضی نباید به هیچ صورت. در آستانه اخراج از یونان قرار بگیرد.
  • حتما این شخص باید. به صورت قانونی و برای 7 سال متوالی. قبل از این که اقدام به درخواست اقامت این کشور کند.از قبل سابقه اقامت در این کشور را داشته باشد.

شرایط مهاجرت به یونان از طریق ازدواج

  •  افراد متقاضی باید به اندازه کافی. و آنچه مورد نیاز می باشد. به زبان یونانی مسلط باشند.
  • این افراد ملزم به ورود به بازار اقتصادی یونان می باشند.
  • افراد متقاضی ملزم به ورود به زندگی اجتماعی در یونان می باشند.

مهاجرت به یونان ویژه اشخاص دارای فرزند

در زمانی که اشخاص متقاضی مهاجرت به یونان از طریق ازدواج موفق شوند. که با یک شخص یونانی ازدواج کنند. و یک فرزند داشته باشند. ملزم می باشند. که قبل از درخواست حق شهروندی به مدت 3 سال تمام در یونان زندگی کنند. فراموش نشود که این اشخاص با روش ازدواج می توانند. به راحتی تمام به این کشور مهاجرت نمایند. 

تابعیت یونان

 متقاضیان برای اخذ. تابعیت یونان باید:.

  • که سالها در این کشور زندگی کنند.

در صورتی که این متقاضی مرد باشد. ملزم به گذراندن دوران خدمت سربازی است. البته در صورتی که سن این اشخاص بالا باشد. مدت زمان لازم برای گذراندن دوران سربازی کاهش می یابد. در صورتی که این اشخاص موفق به اتمام دوران سربازی خود شوند. و هم چنین بتوانند. همه هزینه های مربوط به خود را پرداخت نمایند. حق شهروندی این کشور را بدست می آورند.

دایانا مهاجر

اگر شما عزیزان برای مهاجرت. نیاز به اطلاعات بیشتر و جامع تری در زمینه مهاجرت به یونان از راه های مختلف دارید. این فرصت را دارید تا با مراجعه به سایت دایانا مهاجر. به اطلاعات جامع تر و بیشتری در رابطه با این موضوع دسترسی داشته باشید. همچنین مشاورین با تجربه دایانا مهاجر شما را در خصوص روش های مهاجرت. به برترین کشورهای جهان راهنمایی می نمایند. کافیست در این خصوص با ما تماس بگیرید.