دایانا مهاجر

ویزای ازدواج کانادا

یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا از طریق ویزای ازدواج کانادا است. ازآنجاکه پروسه اخذ اقامت از طریق ازدواج در کانادا نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی کمتر طول می‌کشد. و همچنین به دلیل استقبال دولت کانادا نسبت به پذیرش افراد از این طریق. روش اقامت از طریق ازدواج طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

ویزای ازدواج کانادا

ازدواج در کانادا

ازدواج در کانادا باید بر اساس قوانین خاص انجام شود. آشنایی با این قوانین برای افرادی که قصد ازدواج در این کشور را دارند. ضروری است. 

جهت اثبات صلاحیت دو طرف ازنظر داشتن شرایط ازدواج بر اساس قوانین وضع‌شده می‌توان. به بررسی قوانینی که در این مورد وجود دارد، پرداخت.

شرایط ویزای ازدواج در کانادا

شرایط ازدواج در کانادا به  شرح زیر میباشد:

 • امکان ازدواج با خویشاوندان نزدیک در کشور کانادا وجود ندارد.
 • طرفین ازدواج  باید در زمان ارسال درخواست. مجرد باشند و ازدواج نکرده باشند.
 • دو شخصی که میخواهند ازدواج  کنند. باید حداقل 16 سال سن داشته باشند. در بسیاری از استان های کانادا، سن ازدواج 18 سال است. در صورتی که متقاضی ازدواج کمتر از 18 سال داشته باشد. می بایست رضایت نامه کتبی از طرف پدر و مادر و یا سرپرست قانونی خود ارائه نماید.
 • طرفین ازدواج باید خودشان برای انجام مراسم ازدواج حضور داشته باشند. انجام مراسم ازدواج از طریق اینترنتی و تلفنی امکان ندارد. و پذیرفتنی  نیست.
 • ازدواج  امری اختیاری است. و هر دو طرف حتما باید با رضایت قلبی ازدواج نمایند.

لایسنس ازدواج در کانادا

لایسنس ازدواج قبل از مراسم ازدواج دریافت میشود. که 90 روز دارای اعتبار است. بخاطر داشته باشید که. روز برگزاری مراسم  ازدواج حتما لایسنس ازدواج نیاز است.

شرایط اخذ لایسنس ازدواج در کانادا

 •  تکمیل فرم درخواست لایسنس ازدواج.
 • جمع آوری مدارک شناسایی طرفین. مثل  پاسپورت و عکس شناسایی.
 • تحویل فرم درخواست تکمیل شده. همراه با مدارک به دفاتر شهرداری.
 • پرداخت هزینه درخواست.
 • اگردر کشور کانادا سابقه طلاق داشته اید. باید مدارک مربوطه را تحویل دهید.

تابعیت کانادا و ازدواج با شهروند کانادایی

باید متذکر شد که. اخذ تابعیت کانادا به سبب ازدواج با شهروند کانادایی امکانپذیر نیست. و فرد متقاضی تابعیت کانادا. می بایست جداگانه برای دریافت اقامت این کشور اقدام کنید.

گواهی ازدواج در کانادا

اصولا پس از انجام مراسم ازدواج برای دریافت گواهی ازدواج اقدام میشود. متقاضیان دریافت گواهی ازدواج می توانند. از طریق اینترنت و بصورت آنلاین، پست و یا  شخصی اقدام نمایند. زمانیکه ازدواج ثبت شود. فرد می تواند برای دریافت گواهی ازدواج اقدام نمائید.

طلاق در کشور کانادا

دلایلی که در کشور کانادا افراد از هم طلاق میگیرند. عبارتند از:

 • یکی از  زوجین  آسیب روحی یا جسمی به طرف دیگر وارد می کند.
 • ازدواج و ارتباط زن و شوهر از بین رفته. و طرفین به مدت 1 سال جدا از هم زندگی می کنند.

مشاوره جهت اخذ ویزا و اقامت

موسسه دایانا مهاجر با سابقه  طولانی ارایه دهنده. برترین  خدمات در زمینه اخذ اقامت می باشد. و با زبده ترین مشاورین آماده خدمت رسانی  در این زمینه میباشد. لطفا جهت اخذ مشاوره  با شماره های موجود در صفحه تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

ازدواج فرد ایرانی با کانادایی و تابعیت ایران

قوانین ازدواج در کشور ها متفاوت است. در ایران اگر مرد ایرانی با فرد کانادایی ازدواج نماید. در همان ابتدا تابعیت ایرانی به فرد کانادایی اعطا خواهد شد. 

قوانین ایران برای ازدواج مرد با زن خارجی. با قوانین ازدواج زن با مرد خارجی بسیار متفاوت است. 

بعبارت دیگر در صورتیکه شما خانم هستید و ایرانی هستید و می خواهید با مرد کانادایی ازدواج کنید. باید این را مد نظر قرار دهید که. همسر کانادایی شما امکان دریافت تابعیت ایران را نخواهد داشت.

 

ازدواج صوری، اقامت و ویزای ازدواج کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند. شاید برای کسب اقامت از طریق ویزای ازدواج، به ازدواج صوری هم فکر کنند. و به دنبال سایت های همسر یابی در کانادا بگردند. موسسه دایانا مهاجر به هیچ عنوان  این روش برای رسیدن به اقامت پیشتهاد نمیکند. اگر به این روش فکر میکنید. این مسئله را هم مد نظر قرار دهید که. شما باید با شخصی که نمیشناسید. ازدواج صوری کنید.

به طور کلی اشخاصی که این کار را انجام  میدهند. شخصیت اجتماعی خوبی ندارند. و رفتار ناسازگاری دارند و اگر به مشکل برخوردید. و دولت و کشور کانادا متوجه شد. که  ازدواج شما صوری است. بلافاصله شما را دیپورت میکند. و برای بازگشت مجدد به کانادا مجددا باید چندبن  سال  صبر کنید. و اگر باز هم  اقدام کردید. با توجه به پرونده قبلی شما ممکن است. دیگر شانس ورود به این کشور را  هرگز پیدا نکنید.