دایانا مهاجر

مهاجرت و ویزا ( IMMIGRATION & VISA )

مهاجرت به کشورهای خارجی یکی از متداول ترین روش ها برای زندگی در یک کشور دیگر است. امروزه بسیاری از مردم جهان برای ارتقای سطح زندگی و یا تحصیلات و کسب و کار خود مهاجرت به دیگر کشورهای جهان را وسیله ایی برای این ارتقا می دانند. و از این رو همیشه برای ایشان بحث مهاجرت و ویزا جزو داغترین مباحث روزمره زندگی شان می باشد.

در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با مهاجرت و کشورهای مهاجر پذیر دنیا بیشتر آشنا کنیم.

مهاجرت و ویزا

اقدام به مهاجرت

هر ساله افراد بسیار زیادی از سراسر جهان، تصمیم به مهاجرت و اخذ ویزا و اقامت در کشورهای دیگر دارند. امروزه، روند مهاجرت در کشورهای مختلف، به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی، سخت تر و پیچیده تر از قبل شده است. پش شما برای انجام پروسه مهاجرت نیازمند اطلاعات به روز و آگاهی دقیق از قوانین مهاجرتی کشور مقصد می باشید.

برخی اوقات، افراد تصمیم به انجام کارهای مهاجرتی خود بطور مستقیم و مستقل می گیرند و از آشنایان و دوستان خود که چنین تجربه ای را داشته اند و مهاجرت کرده اند راهنمایی می گیرند. هرچند این تصمیم از نظر قانونی مشکلی ندارد و تمامی فرم ها و لیست مدارک لازم نیز در سایت اداره مهاجرت موجود هستند، اما باید فراموش نکرد که به دلایل مختلف، مثل؛ وجود روش های مختلف مهاجرتی

توجه به شرایط خصوصی ، تحصیلی و مالی هر فرد بطور مجزا الزامیست، تا بتوان از بروز هر گونه مشکل و محدودیت مهاجرتی طبق قوانین کشور مقصد جلوگیری کرد. پس باید خاطر نشان شد که، نمی توان از یک مسیر واحد برای تمام پرونده های مهاجرتی استفاده نمود و گاهی نواقصی در پرونده وجود دارد که فرد متقاضی دانش و مهارت کافی برای حل آن مشکل را نخواهد داشت.

پس در اینصورت شما می توانید با کمک موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در مسیر مهاجرتی خود قدم بردارید و ریسک ریجکت شدن و رد شدن پرونده خود را در سفارت به صفر برسانید.

مدت اعتبار ترجمه مدارک

سوالات پاسخ داده شده در این ویدیو توسط استاد حمیدی مدیر و موسسه دایانا مهاجر و یکی از برترین اساتید آیلتس کشور عبارتند از:

 • مدت اعتبار ترجمه رسمی مدارک چقدر است؟
 • اعتبار ترجمه رسمی چقدر است؟
 • مدت زمان اعتبار ترجمه رسمی چقدر است؟
 • مدت اعتبار مدارک ترجمه شده برای سفارت؟
 • ترجمه مدارکی که بصورت ناتی انجام شده اند چه مدت اعتبار دارد؟

افرادی که برای مهاجرت به کارشناسان مهاجرت نیاز دارند

 • کسانی که زمان کافی برای یادگیری مسیرها و اقدامات لازم مهاجرتی را ندارند.
 • افرادی که اطلاعات مهاجرتی به روز مربوط به کشور مقصد را ندارند.
 • اشخاصی که آگاهی کافی از خطاها و مشکلات فنی و قانونی موجود در مسیر صدور ویزا را ندارند.
 • کسانی که آگاهی از نحوه ارسال هزینه ها و عوارض دولتی و … ندارند.
 • اشخاصی که احتمال میدهند که در ارجاع پرونده خود به سازمان ها و مراکز مربوطه در کشور مبدأ یا مقصد اشتباه کنند.
 • افرادی که با نحوه صحیح تنظیم و پر کردن فرم ها، مانند؛ عکس نامناسب و … آشنایی ندارند.
 • متقاضیانی که آشنایی کامل با روش تکمیل تمام مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده را ندارند.

موسسات مهاجرتی و کاریابی بین المللی

باید توجه داشته باشید که تمام مؤسسات مهاجرتی رسمی و قانونی و کاریابی های بین المللی، تحت نظارت مستقیم وزارت کار و رفاه اجتماعی هستند و هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت کار منتشر می شود. همچنین، مجوز این مؤسسات دارای تاریخ انقضای اعتبار می باشند که آن هم توسط وزارت کار مشخص شده و می توانید پیش از مراجعه به چنین مؤسساتی، اطلاعات مذبور را چک نمایید.

ما در موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعنوان موسسه مشاوره کاریابی بین المللی مجوز خود را که از وزارت کار در تهران اخذ کرده ایم، به تمامی مشتریان خود نشان می دهیم تا موجبات آرامش فکری شما عزیزان متقاضی مهاجرت و ویزا را فراهم آوریم.

0 %
میزان رضایت مشتریان
دایانا مهاجر
0 %
میزان موفقیت دایانا مهاجر

روشهای مهاجرت

برای دستیابی به مهاجرت و ویزا در تمامی کشورهای جهان شما می توانید راههای متفاوتی را پیش بگیرید، که در صفحات دیگر سایت ما می توانید با بسیاری از این روشهای مهاجرتی بطور اختصاصی آشنا شوید. همچنین در این صفحات با مهاجرت در چندین کشور مهاجر پذیر دنیا آشنا می شوید. روشهای مهاجرت عبارتند از:

معرفی 4 کشور مهاجر پذیر دنیا

کارشناسان مهاجرتی موسسه دایانا مهاجر پر طرفدار ترین کشورهای مهاجر پذیر دنیا را از نظر شرایط اخذ اقامت ، مهاجرت و ویزا، همچنین تسهیلاتی که در آن کشورها در اختیار مهاجرین قرار داده می شوند، به 4 کشور انگلستان ، کانادا ، استرالیا و یونان معرفی می کنند.

ما در ادامه این مقاله به تحلیل کیفیت زندگی و شرایط آن خواهیم پرداخت. در ادامه شما با روشهای مهاجرتی به هر کدام از این کشورها نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

مهاجرت به انگلستان
مهاجرت و زندگی در انگلستان
مهاجرت به کانادا
مهاجرت و زندگی در کانادا
مهاجرت به استرالیا
مهاجرت و زندگی در استرالیا
مهاجرت به یونان
مهاجرت و زندگی در یونان
مهاجرت به فنلاند
مهاجرت و زندگی در فنلاند

سایتهای مرتبط و پر کارآمد

 • آیلتس  وبسایت رسمی استاد حمیدی بهترین استاد آیلتس در شیراز
 • آیلتس وبسایت اطلاع رسانی آیلتس استاد حمیدی
 • مهاجرت  وبسایت اطلاع رسانی موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر