دایانا مهاجر

قوانین مهاجرتی استرالیا

برای مهاجرت به کشورهای مختلف جهان. نیاز به رعایت قوانین کشور هدف می باشد. استرالیا هم از این موضوع متمایز نمیباشد. ازاین  رو دانستن قوانین مهاجرتی استرالیا. بسیار ضروری و مهم می باشد.

می توان از طریق ویزای .

وارد کشور استرالیا شد. که هرکدام  از این ویزاهای کشور استرالیا. قانونهای  خاص خود را دارند. و اطلاع داشتن از قوانین مهاجرتی استرالیا. نیاز به دانش و تجربه خاص خود را دارد.  عدم رعایت این قانونها می تواند. فرد را از مسیر مهاجرت دور کند. یا شاید حتی هرگز به هدف خود نرسد. توصیه می شود. هیچ  کدام از قوانین مهاجرتی استرالیا دست کم گرفته نشوند. تا  بتوان به هدف و مقصد راه پیدا کرد. درحال حاضر دایانا مهاجر با بهره گیری از یک تیم قدرتمند می تواند. متقاضیان مهاجرت به استرالیا را در این مسیر یاری. و راهنمایی کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا می توانید. به دایانا مهاجر مراجعه کنید.

قوانین مهاجرتی استرالیا

اخذ ویزای کار

بیشتر متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا. از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت می کنند. در نتیجه متقاضیان زیادی علاقه مند به اخذ این ویزا هستند. متقاضیان در این مسیر و راه رقبای زیادی دارند. دانستن این قانونها برای مهاجرت می تواند. به  متقاضی در ادامه مسیر کمک. و یاری بسیاری برساند.

متاسفانه در میان متقاضیان بسیاری. بدلیل اطلاع نداشتن.  و نداشتن تجربه کافی از شرایط و قانونهای اخذ ویزای استرالیا. سعی و تلاش بر انجام مرحله های ویزای خود و یا دیگران را دارند. در بیشتر این موردها باعث از دست رفتن. بودجه و زمان خود و یا دیگران می شود. متقاضیان برای مهاجرت به این کشور از طریق کار باید. ویزای کار استرالیا را داشته باشند.

 قوانین مورد نظر برای مهاجرت به کشور استرالیا. در زمینه ویزاهای کاری شامل مواردی هم چون:

  • سن (کمتر از 44 سال)
  • مدارک تحصیلی معتبربرای مهاجرت
  • سطح زبان انگلیسی (حداقل آیلتس 6)
  • سابقه کار مرتبط ( حداقل 3 سال)

و موردهای دیگر که باید توجه زیاد داشته باشیم. برای ویزای کار در استرالیا متقاضیان باید. در سیستم امتیاز بندی این کشور مورد نظر امتیازات لازم را کسب کرده باشند. و متقاضی باید براساس موارد خواسته شده. به صورت کاملا قانونی امتیازات مورد نظر را بدست اورده باشد.

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

به جرات می توان گفت. دشوار ترین و پیچیده ترین نوع ویزای استرالیا. از نوع ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور است. به دلیل داشتن حجم بالای مدارک. و قوانین خاصی که کشور مربوطه دارد. این ویزا را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. اگر این پروسه را به تنهایی انجام دهید. حتی ممکن است. منجربه ضررهای جبران ناپذیری شوید. این ویزا دارای قوانین  معتبر. و خاصی برای خود می باشد.

دایانا مهاجر  میتواند. براساس شرایط و قوانین استرالیا به شما کمک کند. تا با کمترین هزینه و سرمایه در استرالیا سرمایه گذاری کرده. و اقامت این کشور را بدست آورید.

ویزای تحصیلی

این موضوع قابل قبول است که .یکی از راه حل های مهاجرت آسان و راحت  به کشور استرالیا. ویزاهای تحصیلی این کشور می باشند. اما  این نکته را هم باید در نظر داشت که. متقاضیان از این طریق نمی توانند. اقامت دائم استرالیا را بدست اورند. متقاضی باید یک گواهی. و یا به نوعی پذیرش از یکی از دانشگاه های استرالیا را داشته باشد. تا بتواند جهت گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کند.

ویزای ازدواج

اولین و مهم ترین قانون برای ویزای ازدواج استرالیا این است که. همسر شما باید شهروند مقیم کشور استرالیا. و یا اقامت دائم در این کشور را داشته باشد. باید توجه داشت که متقاضیان باید. این قوانین مهاجرتی کشور استرالیا را کاملا رعایت کنند. از این رو ویزای ازدواج نیز دارای قوانین خاص خود می باشد. مانند این مورد  که. 

  • متقاضی  باید به اداره مهاجرت استرالیا اثبات کند که. به صورت کاملا قانونی با فرد مقیم استرالیا ازدواج کرده است. 
  • و مدارک قانونی ازدواج را ارائه دهد. 
  • یا بتوانند به اداره‌ی مهاجرت ثابت کند که. در یک سال پیش از تشکیل پرونده. زندگی مشترک داشته‌اند. در این حالت. متقاضی باید مدارک متعددی. دال بر زندگی مشترک دو نفر ارائه کند. 

تا شرایط دریافت ویزای این کشور را دریافت کند.

ویزای والدین

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که فرزندانی را در استرالیا دارند. می توانند وارد این کشور شوند. اما باید شرایط لازم برای. ورود به استرالیا را داشته باشند. و صرفا با بودن. فرزند شما در استرالیا نمی توان گفت که. شما واجد شرایط ویزای والدین هستید یا خیر. 

به همین دلیل. باید قوانین این ویزا را رعایت کرد. مانند موارد همچون این موضوع که :

  • فرزندان شما  حتما شهروند. مقیم و یا دارای اقامت دائم باشند. 

اما این تنها شرط نمی باشد. چرا که شما باید از سیستم بالانس فامیلی. نیز نتیجه خوب و مثبتی کسب کنید.  یعنی باید بیش از نیمی از فرزندان شما. ساکن در کشور استرالیا باشند. یا تعداد فرزندانی که در کشور استرالیا زندگی می‌کنند. بیشتر از سایر کشورها باشد.

ویزای والدین استرالیا

اینکه  متقاضیان میخواهند. چه ویزایی را دریافت کنند. بسیار مهم است. چرا که هر یک از ویزاها. قوانین و شرایط خاص خودشان را دارند. متقاضیان باید حتما قوانین مربوطه را رعایت کنند. 

برای مثال ویزای 491 استرالیا. یک ویزای موقت می باشد. و شما باید در مناطق رجینال. به مدت 5 سال زندگی کنید. و این یکی از ان قوانین میباشد. هرچند که بسیاری از افراد با داشتن شرایط لازم. بعد از سه سال برای یک ویزای دائمی اقدام میکنند. و از این قانون جدا می شوند. 

و یا برخی دیگر از کد شغلی ها شرایط خاص خودش را دارد. به این صورت که متقاضی همه ی شرایط را دارد. اما ایالت مورد نظر برای آن کد شغلی قانونی را در نظر می گیرد. که فرد متقاضی باید 3 سال در استرالیا. با آن کد شغلی سابقه کاری داشته باشد. اینها فقط بخش کوچکی از قوانین می باشند. که باید قبل از اقدام برای ویزاهای استرالیا. از آنها مطلع باشید.