دایانا مهاجر

دوره تیسول

مدرک TESOL ( دوره تیسول ). یکی از مدارک معتبر و قابل قبول برای کارفرمایان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در دنیا می باشد. کالج London Teacher Training  این مدرک را صادر می کند. و موسسه TQUK مدرک تیسول را تایید می کند. هولوگرام هر دو موسسه روی مدرک قرار می گیرد. دوره تیسول در موسسات مختلف برای متقاضیان در سراسرکشور درحال برگزاریست.

مقایسه تیسول و سلتا

در این بخش به مقایسه دو آزمون تیسول و سلتا می پردازیم:
  • در دوره سلتا شما با معیارهای ثابت جهت سنجش روبرو هستید. با همان معیارها سطح زبان شما تعیین می‌شود. در حالی که در دوره تیسول فرد شرکت کننده با دروسی به عنوان معیار سنجش روبرو می‌شود.

همچنین سطح شرکت کننده از میانگین فعالیت‌هایش در مقابل این بخش‌ها سنجیده می‌شود.

  • برای کشورهای انگلیسی زبان از اهمیت بالایی برخوردار است.  که مدرسین متقاضیِ کار و فعالیت در این کشورها دارای مدارک مورد تایید بوده باشند. 

استانداردها و قوانین لازم برای فعالیت در این کشورها را رعایت کنند.  به همین منظور مدارکی از قبیل سلتا و تیسول را به عنوان سنجه‌ی معتبر در نظر گرفته‌اند.

  • فرد متقاضی در دوره تیسول باید حدود ۱۲ واحد را با موفقیت پشت سر بگذارد. تا صلاحیت لازم برای کسب تاییده تیسول۴ را کسب نماید.

مراکز برگزاری آزمون تیسول

مراکز دوره تیسول

کانادا . انگلستان و استرالیا هستند. دوره تیسول کانادا به صورت انحصاری فقط در همین کشور برگزار می‌شود.

کشورهای انگلستان و استرالیا امکان برگزاری این دوره را در سایر کشورها می‌دهند.  در صورت کسب مجوز و استانداردهای لازم کشورهای ثانویه . امکان برگزاری این دوره را خواهند داشت.

هزینه حضوردرآزمون

هزینه شرکت در این دوره با توجه به ارز بین المللی سنجیده می‌شود. که در حال حاضر برابر با ۱۵۰۰ دلار استرالیا است.

دوره TESOL

چرا تیسول؟

     مهم‌ترین مزیت مدرک و دوره  تیسول نسبت به. سایر دوره‌های مشابه قابلیت بومی‌سازی این مدرک است . به این معنی که شما با گذراندن. این دوره ساعاتی از آموزش خود را به یادگیری فرهنگ شیوه‌های آموزش و یادگیری در کشور مورد نظر می‌پردازید.

این یکی از قابلیت‌هایی است که برای کشورهای مقصد نظیر استرالیا، انگلستان و… اهمیت بالایی دارد.

دیگر مزیتی که می‌توانیم از آن نام ببریم. اعتبار این مدرک در کشورهای حوزه خلیج فارس و شرق آسیاست.  این کشور ها برای مدرک تیسول اعتبار ویژه‌ای قائل هستند.شما با گذراندن این دوره می‌توانید. از امتیاز ویژه‌ ای برای مهاجرت به این کشورها بهره‌ مند شوید.

دوره های آمادگی آزمون Tesol:

  1. آزمون TESOL و دوره TESOL برای علاقه مندان به تدریس زبان می باشد.
  2. دوره TESOL ارایه دهنده روش های نوین آموزش زبان دوم می باشد.
  3. مباحث TESOL همانند مباحث تافل می باشد.
  4. مربوط به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی می باشد.
دوره تیسول
ITTC In Shiraz:09164426113

کالج ITTC ترکیه:

کالج ITTC بصورت کاملا انحصاری و تخصصی از برترین برگزارکنندگان این دوره است. همچنین ارائه دهنده ی مستقیم این مدرک میباشد.

با گذراندن این دوره شما مدرک LEVEL 7 DIPLOMA IN TESOL را دریافت خواهید کرد. این مدرک بصورت رسمی مورد قبول وزارت کار دولت ترکیه و همچنین وزارت آموزش و پرورش کشور ترکیه میباشد.

دوره ی تیسول به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌گردد.  بخش حضوری این دوره شامل برگزاری ورک‌شاپ های آموزشی است.

که در ایران توسط استاد حمیدی به صورت تضمینی در شیراز برگزار می‌شود و در آنها تکالیفی به صورت انفرادی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود.