دایانا مهاجر

خرید ملک در فنلاند

از طریق خرید ملک به فنلاند مهاجرت کنید. سرمایه گذاری در فنلاند. هزینه سرمایه گذاری در فنلاند. و اخذ وکیل خریدملک فنلاند. تمامی این مباحث در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرند. 

سوالات شما در خصوص خرید ملک در کشور فنلاند عبارتند از: 

خرید ملک در فنلاند

خرید ملک و اقامت

 مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای جهان یعنی فنلاند

یکی از دلایل برتری این کشور. رضایت مردم از شرایط زندگی در این کشور می باشد. و همین دلیل. موجبات جذب هرچه بیشتر مهاجران را به این کشور فراهم می آورد.

متقاضیان به دلیل های مختلفی مانند: 

به این کشور مهاجرت می کنند. 

اخذ اقامت این کشور با خرید ملک

خرید ملک یکی از زیرشاخه های سرمایه گذاری در فنلاند می باشد. در برخی کشورها خرید ملک منجر به اقامت می شود. ولی در بعضی کشورها حتی اگر مهاجران خرید ملک انجام دهند. بازهم هیچ تاثیری در اقامت ندارد. و فقط شخص مالک میتواند سرمایه خود را کاملا حفظ کند. و یا از این طریق کسب درآمد کند. ولی تاثیری در روند اقامت متقاضی ندارد. 

کشورهایی که با خرید ملک اقامت اهدا میکنند. مانند: 

پرتغال
اسپانیا
یونان 

کشورهایی که با خرید ملک اقامت اهدا نمی کنند. مانند: 

کانادا
انگلستان
هلند
اتریش
فنلاند

اقامت فنلاند با خرید ملک

فنلاند از طریق خرید ملک اقامت اهدا نمی کند. اما از دیگر روش ها امکان اخذ اقامت برای فنلاند فراهم می باشد. متاسفانه تعداد زیادی  از افراد به گمان اشتباه یا با تبلیغات اشتباه. به خرید ملک اقدام می کنند. ولی باید متذکر شویم که. در کشور فنلاند و در هیچ کجای قوانین مهاجرتی فنلاند. قانونی در خصوص اقامت از طریق خرید ملک دیده نمی شود.

خرید ملک و اخذ اقامت فنلاند

 همانطور که اشاره شد. با خرید ملک. در فنلاند مستقیما نمی توان. به اقامت دست پیدا کرد. اما می توان از راه هایی مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقامت. در کشور فنلاند را بدست آورد. 

فنلاند یکی از کشورهای در جستجوی سرمایه گذاران بین المللی است. 

کشور فنلاند جزو کشور هایی است که. به ایرانیان این اجازه را می دهد. که بدون محدودیت در این کشور به خرید ملک بپردازند. 

از روش ثبت شرکت و کارآفرینی می توان. برای اخذ اقامت فنلاند نیز اقدام کرد. مقدار سرمایه خاصی برای این کار توسط دولت فنلاند مشخص نشده است. اما فرد متقاضی باید با توجه به ارائه طرح و ایده تجاری خود. سرمایه مورد نیاز را نیز اعلام و ارائه کند. 

شاخص های سرمایه گذاری

شاخص های سرمایه گذاری در یک کشور جهت سرمایه گذاری امن بسیار مهم می باشند. در بحث های سرمایه گذاری مهمتر از هرچیزی امنیت سرمایه گذاری می باشد. و افرادی که در رابطه با امنیت کشور مقصد برای سرمایه گذاری تحقیق نمیکنند. در پایان متضرر خواهند بود. سرمایه گذاری در فنلاند از این بابت بسیار ایده آل می باشد. و شاخص های بین المللی و استاندارد های بین المللی مناسبی جهت سرمایه گذاری دارد. از دیگر استاندارد ها و شاخص های سرمایه گذاری. در فنلاند ریسک پایین در مصادره اموال می باشد.

ریسک مصادره اموال: 

این مورد در بعضی از کشورها مشاهده شده که. شخص با خرید ملک و یا سرمایه گذاری. در آن کشور به دنبال سود و اخذ اقامت می باشد. اما تمامی اموال فرد به صورت غیر قانونی توسط دولت آن کشور مصادره می شود. طبق آمار بین الملل. فنلاند از این بابت کمترین ریسک بین کشور های جهان را دارد.

کنترل نرخ فساد

اگر نرخ فساد در یک کشور بالا باشد. باعث نداشتن امنیت خاطر سرمایه گذار خارجی یا متقاضی می شود. در یک کشور فساد اداری و قضایی موجب می شود تا. شخص سرمایه گذار در صورت مواجه با مشکل و یا اختلاف نتواند. به سلامت دادگاه های کشور مقصد اطمینان کند. 

در فنلاند نرخ کنترل فساد فوق العاده مناسب می باشد.

نرخ مالیات در فنلاند

 برای سرمایه گذاری نرخ مالیات باید بررسی شود. و درآمد امری فوق العاده مهم و حائر اهمیت می باشد. فنلاند جزو کشورهای با نرخ مالیات بالا می باشد.

نرخ تورم در فنلاند

برای اقدام به یک سرمایه گذاری خارجی نرخ تورم بسیار مهم می باشد. و در کشوری که نرخ تورم در آن قابل کنترل نباشد. برنامه ریزی جهت افزایش سرمایه دشوار می باشد.

دایانا مهاجر
جدید ترین اخبار مهاجرت و آیلتس
آیلتس استاد حمیدی

مراحل خرید ملک

برای خرید ملک متقاضی باید مراحل قانونی را طی کند. اگر مراحل خرید ملک درست طی نشود. برای انتقال مالکیت ممکن است. دچار مشکل شود. حتی امکانش هست. که مالک متضرر شود. برای خرید ملک همیشه باید از وکیل مخصوص بین المللی مشورت بگیرید. و کمک بخواهید. تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود. 

  • در ابتدا بهتر است که. برای خرید ملک از افراد خارجی در کشور فنلاند پرس و جو کنیم. 
  • سپس قواعد خرید ملک توسط اتباع خارجی را بررسی کرده.

خرید ملک در کشور فنلاند نیاز به اخذ مجوز خاص از دولت دارد. 

در حال حاضر خارجیان می توانند. در کشور فنلاند به جز ایالت آلند ملک خریداری کنند. 

مراحل خرید ملک در فنلاند

در اولین مرحله خرید ملک در کشور فنلاند. 

  • نیاز به جستجو برای پیدا کردن خانه های مورد نظر می باشد.
  • بعد از انتخاب مسکن مورد نظر بهتر است. توافقات اولیه با صاحب منزل انجام شود. 

این مراحل توسط بنگاه های املاک رسمی در کشور فنلاند. و با کمک یک وکیل رسمی انجام می شود.

  • پس از توافقات اولیه وکیل شرایط قانونی. مانند: ارثیه ، بدهی ها و مالیات های خانه. را بررسی میکند. تا مشکل حقوقی پیش نیاید.
  • در مرحله بعدی خود مسکن مورد نظر از نظر سلامت بررسی خواهد شد. 

هزینه های زندگی در فنلاند

هزینه های مورد نیاز برای زندگی در فنلاند. در اینجا برای متقاضیان نوشته شده. در کشورهای مختلف هزینه های زندگی از مهمترین. مسائل برای مهاجرت. به آن کشورها تلقی می شود. هزینه های مورد نیاز برای زندگی. در فنلاند ماهانه حدود 1000 یورو است. که این میزان با سطح درامد. افراد مناسب می باشد. افراد مختلف می توانند. با حقوق متوسط خود در فنلاند زندگی مطلوبی داشته باشند. درکشور فنلاند هزینه های زندگی بستگی به انتخاب های فرد. در زندگی و محل اسکان خود متفاوت است.