دایانا مهاجر

الزامات خرید ملک در عمان

قبلا شرایط خرید خانه در عمان برای اتباع خارجه  امکان پذیر نبود. در حال حاضر دولت امیدوار است با فرصت های سرمایه گذاری در عمان برای خارجی ها این اجازه را به اتباع خارجه  که دارای معیارهای خاصی هستند می دهد، که سرمایه های خود را به اموال عمان اختصاص دهند.

شرایط خرید ملک در عمان

هنگامی که ملک  در عمان خریداری شود، صاحب خانه و خانواده وی به طور خودکار اقامت کشور را دریافت می کنند و باید ویزای لازم را درخواست کنند. آنها اجازه دارند که ملک را به شخص دیگری واگذار کنند، یک صاحب  آینده نگر باید همیشه دارای یک اراده باشد و اگر مالک می میرد و هیچ وارثی ندارد، اموال توسط وزارت گردشگری اداره می شود و بعد از 15 سال به مالکیت دولت می رسد.

اگر مالک از کشور اخراج شده باشد، حق فروش ملک را دارد. همچنین ممکن است مهاجر برای خرید ملک فرد دیگری را بفرستد و بسیاری از مردم این را انتخاب می کنند زیرا کشور در دوران اولیه فروش ملک به اتباع خارجه است  است و فرصت های زیادی وجود دارد.

هزینه خرید ملک در عمان

خریدار هر ملک در عمان باید هزینه ثبت نام 3٪ و هزینه درخواست که پایین است و همچنین هزینه یک تمبر مالیاتی را هنگام خرید ملک  پرداخت کند، اما در عمان هزینه هایی که توسط فروشنده پرداخت می شود، صفر می باشد. هنگام خرید ملک، باید از مشاوره قانونی در طول فرآیند نیز بهره مند شوید و هزینه هایی برای این امر نیز وجود دارد.

قیمت املاک در عمان

قیمت یک آپارتمان یک خوابه در حدود 90،000 پوند و یک ویلای سه خوابه با استخر حدود 300،000 پوند است .

مهاجران در عمان

خصوصیات موجود برای مهاجران به ویژگی های مالکیت در مجتمع های خاص توریستی کشور عمان محدود می شود. در حال حاضر این مناطق عبارتند از: موج، مسقط، گلف و باشگاه های کشور و شهر آبی. آنها مجاز به فروش ملک خود در هر زمان هستند. شرایط زندگی در عمان را موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در اختیار شما قرار خواهند داد.