دایانا مهاجر

خرید ملک در استرالیا

امروزه بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به استرالیا هستند . خرید ملک نیز یکی از مواردی است. که به آن توجه ویژه ای می شود. دایانا مهاجر در این مقاله نکات  مهم خرید ملک در کشور استرالیا را جهت آگاهی شما مورد بحث و بررسی قرار می دهد. 

موارد مورد بحث در این مقاله عبارتند از:

 • خرید ملک در استرالیا
 • شرایط خرید ملک در استرالیا
 • اخذ اقامت استرالیا از طریق خرید ملک در استرالیا
 • شرایط و ضوابط خرید ملک در استرالیا

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی شما می توانید. با کارشناسان و مشاورین موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر تماس حاصل نمایید.

ید ملک رالیا

انواع خانه در استرالیا

 • داپلکس

به ساختمانی که توسط دیواری مشترک به دو خانه جداگانه تقسیم می‌شود، داپلکس می‌گویند. این ساختمان بر روی زمینی بزرگ قرار دارد و هر مسکن دارای ورودی و باغچه‌ای مجزا است.

 • واحد یا آپارتمان

شامل آپارتمان‌ها یا واحدهایی هستند. که بخودی ‌خود تمام‌ و کمال هستند. این آپارتمان‌ها زمین خصوصی ندارند. و عموماً دارای ورودی یا پلکان مشترک هستند. به آپارتمان‌هایی که یک اتاق دارند نیز استودیو گفته می‌شوند.

 • خانه

خانه‌ها در استرالیا با حداقل فاصله  (2/1 متر) از دیگر ساختمان‌ها. یا خانه‌ها قرار دارند. خانه‌ها با این فاصله‌ها از یکدیگر جدا می‌شوند. معمولاً این خانه‌ها دارای حیاط خلوت هستند. که دور تا دور آن حصار کشیده شده است. باغچه‌ای نیز در جلوی این خانه‌ها قرار دارد.

 • خانه شهری

به‌طور کلی خانه‌های شهری که در مجتمع‌ها هستند. شامل خانه یا زمین‌های خصوصی هستند. که هیچ خانه‌ای در بالا یا پایین آن وجود ندارد. یکی از نشانه‌های برجسته این خانه‌ها این است. که آن‌ها با یک یا چند خانه دیگر به یکدیگر وصل هستند.

بهترین شهرهای استرالیا

 • کانبرا

درصورتی‌که درآمد زیادی مثل اکثر ساکنین کانبرا در مشاغل حرفه‌ای و خدمات عمومی دارید. کانبرا بعنوان پایتخت کشور استرالیا. یک مکان مناسب از لحاظ هزینه برای مهاجرت است. درآمد متوسط هفتگی افراد در کانبرا 998 دلار می باشد. مردم آن در حدود 300 دلار در هفته. بیش از میانگین دیگر استرالیایی‌ها کسب می‌کنند.

 • آدلاید

متوسط فی خانه‌ها آدلاید 465000 دلار است. به نظر می‌رسد.

 • گلد کوست

شهر گلد کوست استرالیا از سیدنی حدود 20 درصد ارزان‌تر است. 

 • ولونگونگ

این شهر به نیوکاسل خیلی شبیه است. 

شهری برای افراد جوان حرفه‌ای در استرالیا

اگر به استرالیا به قصد کار می‌روید، ممکن است که بخواهید. دریکی از شهرهای بزرگ زندگی کنید. که از این رو سیدنی میتواند. یکی از بهترین گزینه باشد. زندگی در سیدنی فرصت بزرگی برای متخصصان جوان است. جوانانی که در امور مالی و صنعت خدمات حرفه‌ای و یا IT سابقه کار دارند.

شهری برای بازنشستگان در استرالیا

بریزبن با فضای آرام و هزینه نسبتاً کم زندگی. نسبت به شهرهای بزرگ استرالیا. موقعیتی عالی برای بازنشستگان است. در بریزبن شما به راحتی به ساحل گلد و ساحل آفتاب دسترسی دارید. آب‌وهوایی گرم و آفتابی و تقریباً تمام سال می‌توانید. از ساحل لذت ببرید.

خرید ملک توسط خارجی‌ها در استرالیا

خارجی‌ها می‌توانند. در استرالیا ملک بخرند. اما محدودیت‌هایی نیز برای آنها وجود دارد. که باید به آن‌ها توجه کرد. افراد غیر مقیم قبل از خرید ملک باید. از هیئت بررسی سرمایه‌گذاری خارجی ( FIRB ) تائید شوند. به‌عنوان غیر مقیم، می‌توان. یک ملک تأسیس شده. مانند یک خانه خرید. که محل زندگی اولیه فرد باشد.

خرید ملک در استرالیا

 • نمایندگی‌های املاک و مستغلات

شما می‌توانید. از یک عامل در استرالیا برای پیداکردن. یک ملک ارزان‌ استفاده کنید. که به شما در مذاکره قیمت مناسب کمک می کند. در استرالیا بسیار عادی است. که شما 10٪ کمتر از قیمت درخواست کننده. برای خرید ملک بپردازید. بنابراین یک عامل حرفه‌ای برای کمک به شما. که یک پیشنهاد منصفانه دارد. می‌تواند شما را در موقعیت خوبی قرار دهد.

 • وب‌سایت‌های املاک در استرالیا

Realestate.com.au سایت شماره یک استرالیا برای فروش املاک است. شما می‌توانید. از طریق این سایت به نمایندگان املاک سراسر کشور متصل شوید. البته خرید ملک را میتوان. از طریق Rightmove یا Savills که سایت‌های‌ معروف در انگلستان هستند. و در استرالیا نیز املاک می‌فروشند را تجربه کرد.

دایانا مهاجر

شما می توانید. برای اخذ مشاوره در خصوص خرید ملک در استرالیا. و مهاجرت خود به این کشور با متخصصین دایانا مهاجر تماس حاصل کنید. و با اخذ وقت مشاوره روند مهاجرتی خود را تضمین کنید.

خرید ملک در استرالیا

 • یک کارگزار وام مسکن پیدا کنید. او می‌تواند. به شما در پیچیدگی‌های مراحل خرید خانه به‌عنوان غیر مقیم کمک کند. 
 • از طریق کارگزار درخواست وام مسکن دهید.
 • وام خود را تصویب کنید، بنابراین شما می‌دانید. بانک دقیقاً چه مبلغی را به شما قرض می‌دهد. و این به فروشندگان این تضمین را می‌دهد. که بودجه لازم برای تکمیل خرید را دارید.
 • بررسی کنید که برای تائید، شرایط FIRB را رعایت کرده‌اید. این عموما حداقل دو هفته زمان می‌برد. هزینه‌ای نیز برای پرداخت آن وجود دارد. بااین‌حال، شما تا زمانی که ملکی برای خرید پیدا نکردید، از حق FIRB دریافت نمی‌کنید.
 • یک ملک را پیدا کنید و با فروشنده موافقت کنید.
 • تائید رسمی وام مسکن را از بانک خود دریافت کنید. و برای تأمین هزینه فروش – معمولاً حدود 10٪ – را واریز کنید.
 • درخواست تائید FIRB کنید. که ممکن است 30 روز زمان ببرد.
 • طبق درخواست ارائه‌ دهنده وام مسکن، جستجوها و نظرسنجی‌ها را انجام دهید.
 •  مدارک را امضا کنید. و کلیه هزینه‌ها و پرداخته‌ای قابل‌توجه را تسویه کنید. 
 • حال شما می‌توانید. صاحب یک خانه جدید در استرالیا شوید.

اخذ وام از بانک در استرالیا

وام‌دهندگان متخصص در استرالیا. باتوجه به وضعیت ویزا، پیشنهادات بسیاری از محصولات وام را به خارجی‌ها ارائه می‌دهند. برای شما به‌عنوان یک متقاضی غیر مقیم. وام‌های زیادی در آنجا وجود دارد. این وام‌ها کاملاً مشابه مواردی است. که به شهروندان استرالیا ارائه داده می‌شود.

شما ممکن است با توجه به شرایط بتوانید. تا 80 درصد از ارزش ملک را وام بگیرید.

مراحل خرید ملک در استرالیا

 1. محدوده هزینه ای که می‌خواهید برای خرید ملک پرداخت کنید را تعین کنید.
 2. تا چقدر می‌توانید وام بگیرید؟
 3. اخذ وام خانه
 4. معاملاتی که در بازار انجام می‌شود را به خوبی بشناسید.
 5. تائیدیه را دریافت کنید
 6. خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.
 7. از ساختمان به خوبی بازدید و بررسی‌های لازم را انجام دهید.
 8. ارائه پیشنهاد
 9. طی مراحل قانونی

خرید مغازه در استرالیا

اقتصاد استرالیا یکی از بهترین مواردی است که موجب می‌شود. نیاز افراد را برای خرید مغازه فراهم کند. هم‌چنین نوع ارائه محصولات نیز در بازخورد فروش می‌تواند. تاثیر بسیار مهمی داشته باشد. زیرا که در این کشور همه مغازه‌ها با بهترین و باشکوه‌ترین عرضه‌ها همراه هستند. نوع ساختمان و تزیینات درون مغازه‌ها می‌توانند. برای جلب مشتری اهمیت داشته باشد.

عالی‌ترین شهر در استرالیا برای خریدن مغازه

عالی‌ترین شهر در استرالیا برای خرید مغازه ملبورن است. زیرا این شهر به عنوان پایتخت خریداری مغازه معروف است. هم‌چنین بهترین زمان برای باز کردن و خریدن مغازه در استرالیا بین ماه‌های ژوئن تا اگوست است. زیرا در این ماه‌ها هوا بسیار مطبوع است. و افراد ساکن استرالیا و هم‌چنین گردشگران بیشترین خرید را دارند. کسانی که می‌خواهند مغازه‌ای خریداری کنند. لازم است بدانند فصل پر رونق شغل آنها در این فواصل است.

بهترین سوپرمارکت در استرالیا

کسانی که مایل‌اند در کشور استرالیا سوپر مارکت دایر کنند. خوب است بدانند بهترین‌ترین سوپرمارکت‌ها در این کشور Woolworths است. زیرا این نوع سوپرمارکت بسیار گسترده است. و همه نوع مواد غذایی در آن یافت می‌شود. در واقع Woolworths مرکز سوپرمارکت در استرالیا است.

خرید مغازه‌ و فروشگاه از طریق سایت‌های آنلاین

با راه‌اندازی سایت Love Your Body Club می‌توان. به راحتی به دنبال مغازه برای خرید بود. هم‌چنین Body Shop At Home shop نیز از سایت‌هایی است. در آن می توان مغازه های متعددی را پیدا کرد.

این سایت‌ها می‌توانند در زمینه خرید مغازه مشاوره خوبی باشند. و به افراد بگویند که چه مقدار سرمایه‌ای نیاز دارند. و با آن در چه جاهایی از استرالیا می‌توانند. بهترین موقعیت را خریداری کنند.

اقامت با خرید مغازه در استرالیا

کسانی که در استرالیا مغازه‌ای خریداری می‌کنند. باید بدانند که زودتر به آنها اقامت دائم داده می‌شود. زیرا به طور کلی شروع یک کسب و کار و سرمایه‌گذاری از راه‌های گرفتن اقامت دائم در استرالیا است.

کسانی که می‌خواهند در این زمینه اطلاعات لازم را به‌دست بیاورند. می‌توانند با آژانس‌های خرید و فروش مغازه در استرالیا تماس‌ بگیرند. همچنین سایت‌هایی برای این کار وجود دارند. که به راحتی و با زبان انگلیسی جوابگوی هر نوع سوالی هستند.

فروشگاه‌های تعاونی

برای خریدن مغازه در استرالیا. بهترین پیشنهاد می‌تواند. دایر کردن فروشگاه‌های تعاونی باشد. این فروشگاه‌ها نگه دارنده. و تولید کننده مواد غذایی درجه اول هستند. اتفاقا بسیاری از افرادی که می‌خواهند. در زمینه مواد غذایی مغازه‌ای خریداری کنند. می‌توانند با این فروشگاه‌ها شروع کنند. زیرا که، هم با قیمت مناسبی خریداری می‌شوند. و هم نزد مردم استرالیا بسیار محبوب و مطمئن هستند.

خرید زمین کشاورزی در استرالیا

زمین کشاورزی یک سرمایه بسیار ارزشمند. برای مردم استرالیا و مالکان آن است. زمین کشاورزی یک دارایی تولیدی است. که برای تولید درآمد و تامین معیشت. بسیار با اهمیت است. این را همه کشاورزان می‌دانند. که مهمترین دارایی زندگی آنها زمین کشاورزی‌ است. همچنین اراضی کشاورزی. از جمله بخش مهم اکوسیستم در استرالیا است. به همین علت کشاورزان. مسئولیت 385 میلیون هکتار را بر عهده دارند.

گران‌ترین و ارزان‌ترین ارازی در استرالیا

طبق گزارشی که در اوایل سال به‌دست رسید. Shire of Cardinia . در ویکتوریا گرانترین قسمت برای زمین‌های کشاورزی است. همچنین براساس گزارش. Farmland Values 2016 . نشان داده شده است. که زمین کشاورزی در این منطقه. از استرالیا به قیمت. 21999 دلار هر هکتار فروخته شده است. 

همچنین ارزانترین زمین کشاورزی. در ویکتوریا را می‌توان. در Wimmera Mallee پیدا کرد. قیمت این ارازی 1282 دلار در هر هکتار است. 

قیمت زمین کشاورزی در کوئیزلند

هنوز هم با خریدن 41 دلار در هر هکتار در شمال کروودون. می‌توان عالی‌ترین معامله زمین کشاورزی. را در کوئیزلند به‌دست آورد. زمین‌های کشاورزی بین مناطق بریزبن و ساحل آفتاب. بالاترین قیمت را برای آن ثبت کرده‌اند. این میزان نرخ تعیین شده. به‌طور میانگین 15694 دلار در هر هکتار است.

قیمت زمین در غرب استرالیا

قیمت زمین در بوسلتون که در غرب استرالیا واقع شده است. 13041 دلار در هر هکتار است. این قیمت گران‌ترین. نرخ در طول چندین سال گذشته محسوب شده است. در حالی که در جاهای دیگر استرالیا. زمین با 411 دلار در هر هکتار به فروش رفته است.