دایانا مهاجر

ویزای خرید ملک در آلمان

در هر کشوری خرید خانه فقط به قیمت بستگی ندارد. بلکه هزینه ها و مالیات های بسیاری وجود دارد. باید پیش از تعهد خرید ملک در آلمان از همه ی هزینه ها آگاه شوید. 

با توجه به اینکه به عنوان سرمایه گذار یا مهاجر خارجی قصد دارید. در کشورآلمان ملک بخرید. باید با شرایط خرید ملک در آلمان. قوانین تمامی مراحل و هزینه جانبی خرید ملک در آلمان آشنا شوید.

دلیل خرید ملک در آلمان

پس از کانادا و ایالات متحده، سومین کشور محبوب برای مهاجرت آلمان است. دلیل اصلی این کار بیشتر بخاطر حقوق بالا، بازار کار قوی و هزینه های پایین زندگی در آلمان است.این کشور ایمن و تمیز. یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت از طریق ویزای خرید ملک در آلمان و سرمایه گذاری میباشد.

کیفیت بالای زندگی و سیستم درمان

این کشور از سیستم درمانی و مراقبت بهداشتی فوق العاده ای برخوردار است و حدودا همه ی  مردم آلمان تحصیلات تکمیلی دارند. کیفیت زندگی در آلمان به صورت مستمر بررسی میشود و در بالاترین سطح قرار دارد.

اقتصاد شکوفا و پیشرو آلمان

این کشور با داشتن اقتصادی پایدار و قابل اعتماد، زیرساخت های قوی و مناسب، فرصت پیشرفت و کسب بهترین درآمد. به عنوان سرزمین فرصت ها معرفی میشود. موقعیت مکانی آلمان که درقلب اروپاست، باعث شده که این کشور، برای مسافرت و گردشگری مقصدی مناسب باشد.

صنایع قدرتمند و سودآور آلمان

صنعت خودروسازی و چاپ در آلمان بسیار مشهور است و موقعیت های شغلی زیادی در این حوزه ها وجود دارند.تعادل میان کار و زندگی دراین کشور از اهمیت زیادی برخوردار است و معافیت های کاری و کمک هزینه تعطیلات این مورد را به اثبات می‌رساند.

مزایای خرید ملک در آلمان

1. برای وام های رهنی در آلمان نرخ بهره پایینی دارد (معمولاً 1 تا 2 درصد)
2. آلمان بازار ملک بسیار پایداری دارد.
3.سرمایه گذاری پرسود و مطمئن
4.زندگی در کشوری با توسعه اقتصادی بالا و بسیار امن
5.با داشتن امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما

معایب خرید ملک در آلمان

خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری ای امن و مطمئن میباشد و مزایای بسیار زیادی برای سرمایه گذاران خارجی دارد. ولی هزینه های جانبی زیاد و مالیات هایی که باید برای خرید ملک پرداخته شود یکی از مهمترین معایب آن است.

شرایط زندگی در آلمان

 • بیشتر شهرهای  کشور آلمان دارای نظم بسیاری می باشند. که متاثر از بوروکراسی کارآمد و سختگیرانه المان می باشد.
 •  آلمانیها قانون های بهداشتی را بسیار رعایت می کنند و شهرهای این کشور را تمیز نگهداری می کنند.
 • در طی نظرسنجیهای مختلف معلوم  شد که نود درصد مردم آلمان به یک نفر حداقل اعتماد کامل دارند و از حمایت کامل ان فرد برخوردار میباشند.
 • تقریبا درآمد سرانه یک خانواده در آلمان بنسبت بالا هست و درنتیجه  در کشور المان میتوانید یک زندگی با رفاه کامل داشته باشید.
 •  در آلمان امنیت شغلی در تمامی مشاغل بالا هست و یک فرد کارگر شاغل درآلمان در مقایسه با سایر کشور ها درامد و امنیت بالایی دارد.
 • در کشور آلمان میانگین امید به زندگی از اروپا یک سال بیشتر است وحدودا هشتاد و یک سال است .
 • این کشور سالانه برای جبران کمبود نیروی کارش حداقل در سال به  260.000 مهاجر نیاز دارد. به این دلیل که جمعیت این کشور رو به پیری است و تعداد افرادی که متولد میشوند کمتر از افرادی است که میمیرند.
 • در این کشور نرخ مصادره اموال افراد یک درصد است و این موضوع امنیت آن فرد را به عنوان یک سرمایه گذار خارجی تثبیت میکند .
 • همه شهرهای  کشور المان از بهترین و معتبر ترین  دانشگاهای اروپایی برخوردار هستند  واکثرا در این  دانشگاه ها ب زبان انگلیسی  تدریس میشود.
 • در کشور آلمان نرخ بیکاری کمتر از سه درصد و نرخ فساد اداری در این کشور کمتر از دو درصد است. و نرخ تورم در المان به صورت سالانه کمتر از 1.6 درصد است.

   

شرایط دریافت اقامت وخرید ملک در کشور آلمان

 

در بیشتر کشورهای اروپایی خرید ملک به عنوان یک روش سرمایه‌ گذاری، برای دریافت اقامت صورت میگیرد. اما با خرید ملک در آلمان نمیتوانید اقامت این کشور را بگیرید. 

ابتدا باید از طریق دیگری مانند ویزای تحصیلی آلمان، ویزای کاری آلمان و ویزای سرمایه گذاری در آلمان و ثبت شرکت، اقامت آلمان را دریافت کرده. و سپس برای خرید ملک اقدام کنید.

روند خرید ملک در آلمان

بررسی وام مسکن یا رهن و دریافت یک پیشنهاد عالی .
یافتن یک ملک عالی و مناسب.
یک ملک برای خرید پیشنهاد دهید.
تنظیم قرارداد خرید ملک در محضر.
انجام خرید نهایی با پرداخت 10 درصد از کل مبلغ ملک.
امضا کردن قرارداد خرید ملک.
رسمی کردن فروش در دفتر اسناد رسمی.
 پرداخت هزینه های جانبی خرید ملک یا Closing Costs.
 پرداخت کردن تمامی مبلغ خرید ملک به فروشنده .
در این مرحله شما دسترسی کامل به ملک خود را خواهید داشت.
پرداخت مالیات فروش املاک تا 4 هفته بعد از خرید.
اکنون شما صاحب قانونی ملک خود هستید.

حداقل سرمایه مورد نیازخرید ملک در آلمان و میانگین قیمت املاک

متوسط قیمت خرید خانه در مناطق مختلف آلمان نسبت به دیگر مناطق تفاوت زیادی دارد. خرید ملک در آلمان همانند کشورهای ایالات متحده، انگلیس یا فرانسه رایج نیست. حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در یک شهر آلمان در هر متر مربع حدود 3386.31 یورو است. در صورتی که متوسط قیمت خرید در هر مترمربع در برلین حدود 5.836 یورو و در مونیخ حدود 9.053 یورو می سد.

گرانترین شهر المان برای خرید ملک مونیخ است. حداقل هزینه برای خرید ملک در شهر برلین که در جایگاه پایتخت این کشور قرار دارد به نسب مونیخ نصف قیمت است .

هزینه های خرید ملک در آلمان

مالیات و هزینه هایی به جز قیمت ملک از مهمترین هزینه هایی است که باید در روند خرید خانه در آلمان حتما در نظر بگیرید .در ادامه در خصوص هزینه های خرید که در کشور آلمان به آن‌ ها closing fees می گویند خواهیم گفت .

حدود 15% از هزینه خرید ملک شامل closing fees که همان  هزینه های خرید است می شود.

هزینه ثبت اسناد رسمی و ثبت نام زمین

تمامی قراردادهای خرید ملک در آلمان باید در یک دفتر اسناد رسمی امضا شود. همچنین دفاتر اسناد رسمی فروش املاک را در ثبت رسمی می‌کنند. 

هزینه انجام این خدمات حدودا شامل 2% از قیمت فروش ملک می باشد .

هزینه مشاور املاک 

در صورت مشاوره گرفتن از بنگاه املاک برای پیدا کردن ملک مورد نیاز شما ،هزینه های مشاور املاک را باید پرداخت کنید.

هزینه ها معمولا به صورت متغییر بین 3.5 تا 8 درصد از کل قیمت فروش ملک است .

هزینه های مالیات بر ارزش افزوده 

در صورتی که در این کشور صاحب ملکی شدید باید در حدود 19% مالیات پرداخت کنید.

مالیات انتقال املاک

بعد از نهایی شدن خرید ،از ایالت فدرالی که ملک در آن منطقه واقع شده مدرکی که در آن تقاضای پرداخت مالیات برای انتقال ملک آمده است دریافت می کنید .مقدار مالیات انتقال ملک به عنوان درصدی از قیمت فروش از یک ایالت به ایالت دیگر تفاوت دارد.

 هزینه ارزیابی املاک 

در صورتی که ارزش ملکی که دارید بیش از 500.000 یورو باشد برای ارزیابی ملک خود باید هزینه ای پرداخت کنید .ارزیابی روش های مختلفی دارد که مقدار آن ها از 100 یورو تا حتی چند هزار یورو در تغییر است. 

مالیات بر املاک و مستغلات

مالیات برای همه ی افرادی که در آلمان دارای ملک هستند اجباری است و باید این مالیات را سالانه به اداره مالیات محلی (Finanzamt) پرداخت کنند.

هزینه مالیات هر سال طبق نرخ مالیات محلی بین 0.26% تا 1% حساب می شود.

دریافت وام برای تأمین مالی هزینه های املاک در آلمان

مطابق برنامه مالکیت خانه (Wohneigentumsprogramm) که به اختصار KFW نامیده می‌شود.به عنوان خریدار ملک در آلمان می‌توانید تا سقف 50.000 یورو وام با بهره کم سالانه یعنی 0.95 درصد، وام دریافت کنید.این مبلغ باید برای تامین هزینه های جانبی خرید ملک هزینه هایی از قبیل هزینه دفتر اسناد رسمی و هزینه مالیات انتقال املاک استفاده شود.

شروط پیوستن خانواده از طریق اقامت خرید ملک در آلمان

اگر در آلمان ملکی خریداری کنید به عنوان خریدار یک ویزای توریستی بلند مدت به شما تعلق می گیرد که از طریق ان می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز اقدام به دریافت ویزای همراه کنید. 

اجازه کار از طریق خرید ملک در آلمان

برای مشغول به کار شدن در آلمان باید ویزای کاری دریافت کنید زیرا از طریق خرید ملک اجازه کار را نخواهید داشت .

با اقدام به دریافت ویزای کار آلمان بعد از چند سال میتوانید برای اقامت دائم و تابعیت نیز اقدام کنید. 

نحوه دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اغلب خریداران ملک ویزای توریستی دریافت می کنند که اعتبار این ویزا برای طی کردن مراحل خرید ملک کافی است.

درخواست برای دریافت ویزای توریستی آلمان تنها از طریق سفارت و کنسولگری این کشور امکان پذیر می باشد. برای بازدید ملک در این کشور می توانید ویزای رده c را دریافت کنید. 

نکته حائز اهمیت این است که با خرید ملک به فرد خارجی حق اقامت داده نمی شود مگر اینکه دولت آلمان خرید ملک در قالب طرح تجاری را تائید کند. 

شرایط دریافت اقامت دائم در روش خرید ملک

چون آلمان جزو کشورهایی است که از طریق خرید ملک اقامت نمیدهد شما می توانید در ابتدا به عنوان یک سرمایه گذار خارجی اقامت خود را از روش های دیگر دریافت کنید سپس برای خرید ملک اقدام کنید.

با خرید ملک در آلمان می‌توانید یک ویزای توریستی بلندمدت دریافت کنید.

اگر می‌خواهید تابعیت و پاسپورت آلمانی دریافت کنید، باید علاوه بر توجه و اجرای قوانین آلمان، زبان آلمانی را نیز یادبگیرید.

شرط حضور با روش خرید ملک در آلمان چگونه است؟

صحیح می باشد که خریدن  ملک در کشور آلمان به خریدار غیر بومی اجازه اقامت موقت را نخواهد داد. اما مالکیت املاکی که برای زندگی شخصی خریداری شده‌اند حتی برای کمتر از 183 روز در سال، می‌تواند شما را به عنوان شخصی مقیم آلمان به مقامهای مالیاتی  کشور معرفی کند. درحالیی که چنین موردی برای کسانی که به اجاره خانه در آلمان مبادرت می‌کنند، وجود ندارد.

آیا بعد از دریافت اقامت آلمان حق اجاره یا فروش ملک خریداری شده را خواهید داشت؟

بعد از خرید ملک در آلمان شما به عنوان مالک، اختیار کامل جهت اجاره و فروش ملک خود را دارید. و هیچ گونه اجباری در جهت اینکه حتما شخص خودتان در ملک سکونت داشته باشید وجود ندارد .

بهترین مناطق برای خرید ملک در آلمان

در شهرهای بسیاری ازآلمان می‌توانید ملک خریداری کنید. اما تعدادی از این شهرها از جهت رشد اقتصادی، موقعیت های شغلی، موقعیت های تحصیلی و رفاه زندگی در رتبه بهتری قرار دارند. بهترین مناطق و شهرها برای خرید ملک به ترتیب اولویت را در لیست زیر مشاهده می کنید:

مونیخ
برلین
لایپزیگ
فرانکفورت
اشتوتگارت
کُلن
دوسلدورف
هامبورگ
بُن
درسدن

بهترین شهر ها برای زندگی در آلمان

در رابطه با بهترین شهر برای زندگی در آلمان از نظر یک دانشجو با یک شاغل یا سرمایه گذار بسیار متفاوت خواهد بودو اتفاق نظر یکسانی وجود ندارد. 

اکنون به معرفی 5 تا از بهترین شهرهای آلمان برای زندگی می‌پردازیم که هر کدام دارای مزایای متفاوتی هستند.در هر شهر به مواردی از قبیل چشم انداز شغلی و تحصیلی و فرصت شغلی بهتر و کیفیت زندگی، امن ترین شهر آلمان برای زندگی، هزینه های زندگی و ارزان ترین مکان برای زندگی در آلمان می‌پردازیم. تا انتخاب برای شما راحتتر باشد.

برلین

برلین شهر سراسر تضاد است، در کنار ساختمان هایی با معماری مدرن ساختمان هایی تاریخی و قدیمی را نیز مشاهده می کنید. برلین به عنوان پایتخت آلمان همواره در حال تغییر است و از دیدن تغییرات شگفت زده خواهید شد.

چشم انداز شغلی و تحصیلی در برلین

بدون تردید برلین قطب کارآفرینی آلمان است. استانداردهای بالای زندگی و هزینه های نسبتاً پایین. فرصت های شغلی عالی را در این شهر بوجود اورده است. در برلین می‌توانید هر  انواع شرکت، شامل کسب و کارهای بسیار بزرگ و استارتاپ‌ ها را مشاهده کنید. به دلیل وجود شرکت های بزرگی چون Hellofresh ،Zalando، SAP ،Pfizer و Flixbis در برلین فرصت های شغلی بیشماری در این کشور وجود دارد. به همین علت مهاجرت به این شهر بسیار مطلوب می باشد.به دلیل وجود کیفیت بالای آموزش. امکانات آموزشی زیاد و اعتبار بالای دانشگاه ،تحصیل در این شهر برای دانشجویان انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. همچنین بیشتر دانشگاه ها و موسسات برلین شرایط تحصیل زبان انگلیسی را هم دارند.

کیفیت زندگی در برلین 

آلمان یکی از امن ترین کشور های جهان است و برلین به عنوان پایتخت نیز شامل این ویژگی نیز می شود.

هزینه های زندگی در برلین
برلین یکی از به صرفه ترین پایتخت های اروپای غربی است. هزینه های زندگی در این شهر در سطح پایینی بوده و حدود 32.31 درصد کمتر از نیویورک است.

فرهنگ و روابط اجتماعی در برلین
برای آن دسته از کسانی که علاقه ای به یادگیری زبان آلمانی ندارید، برلین بهترین شهر برای زندگی است زبان دوم  این شهر زبان انگلیسی است و در نتیجه تا وقتی که به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید مشکلی در ارتباط نخواهید داشت.

شهر فرانکفورت

چشم انداز شغلی و تحصیلی در فرانکفورت
فرانکفورت مقر بانک مرکزی اروپا است. بانک فدرال آلمان، بورس اوراق بهادار فرانکفورت و دویچه بانک در این شهر قرار دارند. 

فرانکفورت یک فضای عالی برای دانشجویان بین المللی است. همچنین بیشتر موسسات و دانشگاه های این شهر به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند.

برترین دانشگاه های فرانکفورت عبارتند از:

 • دانشکده مالی و مدیریت
 • دانشگاه موسیقی
 • دانشگاه هنر های نمایشی

کیفیت زندگی در فرانکفورت
طبق آخرین نظرسنجی انجام شده توسط موسسه Mercer، کیفیت زندگی در فرانکفورت بسیار عالی است.

هزینه های زندگی در فرانکفورت
مهاجران بین المللی با حقوق های خوبی که دریافت می کنند. می‌توانند به درجات عالی در شرکت های این شهر برسند. فرانکفورت با اقتصاد قوی و توانمند اندکی گرانتر از شهرهای دیگر آلمان است. از لحاظ هزینه های زندگی فرانکفورت 27.21 درصد ارزانتر از نیویورک است.

فرهنگ و روابط اجتماعی در فرانکفورت
در فرانکفورت مردم به زبان های مختلفی صحبت می‌کنند. این موضوع نشان دهنده این است که این شهر که در قلب آلمان و اروپا واقع شده، مهاجران بسیاری را به خود جلب می‌کند.

شهر مونیخ

چشم انداز شغلی و تحصیلی در مونیخ
مونیخ فرصت شغلی برای مهاجران خارجی شامل خدمات مالی، لوازم الکترونیکی مصرفی و صنعت خودرو ایجاد کرده است. همچنین بزرگترین شرکت ها مانند Microsoft، Allianz AG، BMW، گروه ایرباس و زیمنس دارای فرصت شغلی عالی نیز در این شهر واقع شده‌اند. طی یک مقایسه جهانی، مونیخ یکی از بهترین شهرهای دانشجویی جهان شناخته شده است. برنامه های گسترده دانشگاهی، تدریس به زبان انگلیسی. دانشگاه های برتر مانند دانشگاه فنی مونیخ، دانشگاه لودویگ و دانشگاه علوم کاربردی. مونیخ همگی برای کسانی  که به زبان آلمانی تسلط ندارند در دسترس هستند.

کیفیت زندگی در مونیخ
مونیخ امن ترین شهر آلمان است. در مقایسه ای که بین مونیخ و شهرهای بالای 200.000 شهروند، انجام شد .مونیخ به عنوان شهر دارای کمترین میزان جرم و جنایت شناخته شده است. در نظرسنجی های اخیر، مونیخ سومین شهر باکیفیت بالای جهان مشخص شد.

هزینه های زندگی در مونیخ
رشد اقتصادی و کیفیت بالای زندگی در هزینه های زندگی تاثیر خواهند داشت. مونیخ از گران ترین شهرهای آلمان برای زندگی است. و در جایگاه چهل و نهم گرانترین شهر ها در رتبه بندی جهانی قرار دارد. در مقایسه ای که انجام شده اجاره خانه در مونیخ 35 درصد ارزان تر از نیویورک است. اما با این حال هزینه اجاره به نسبت دیگر شهرهای آلمان در مونیخ مقدار قابل توجهی بالاتر است. 

فرهنگ و روابط اجتماعی در مونیخ
مونیخ با 530.000 شهروند غیر بومی، به عنوان یکی از شهرهای بین المللی آلمان شناخته می‌شود.یکی از عوامل مهمی که تاثیر بسیار عالی در خرید ملک در آلمان دارد برقراری ارتباط با زبان انگلیسی است. که حتما در آن موفق خواهید بود. زیرا حدود 37.7 درصد از جمعیت این شهر را خارجیان و 16% از کل جمعیت آن را دانشجویان بین المللی تشکیل می‌دهند.

شهر هامبورگ

چشم انداز شغلی و تحصیلی در هامبورگ

هامبورگ دارای سومین بندر بزرگ در اروپا است .از این رو فرصت شغلی مناسب و عالی در این شهر برای مهاجران در زمینه های مختلف چون بازاریابی و ارتباطات فراهم کرده است.به دلیل شهرت جهانی دانشگاه های هامبورگ دانشجویان بین المللی بسیاری را به خود جذب می‌کنند. دانشگاه های مهم هامبورگ شامل دانشگاه فنی هامبورگ و دانشگاه علمی کاربردی هامبورگ هستند که برای تحصیل جزو بهترین انتخاب ها خواهند بود.

کیفیت زندگی در هامبورگ
هامبورگ در مقایسه با کلان شهرهای اروپا، بسیار ایمن است. ازجمله مواردی که باعث جذب شما می شود می توان به وجود دریاچه آلستر ، رویداد های فرهنگی بسیار عالی و غذاهای فوق العاده عالی اشاره کرد.

هزینه های زندگی در هامبورگ
وجود افراد ثروتمند بی شمار در آلمان،وجود شرکت های بزرگ صعنت رسانه و اقتصاد قدرتمند هزینه های زندگی بالا برده است. به همین علت هزینه ها در برلین به نسبت بیشتر ز سایر شهرها است. به طوریکه هزینه ها نسبت به برلین 9 درصد بالاتر و گران تر است. هزینه های زندگی هامبورگ 29.71 درصد پایین تر از نیویورک است. این مزیت باعث شده که تقاضا برای خرید ملک در آلمان بیشتر شود.

فرهنگ و روابط اجتماعی در هامبورگ
اطلاعات زبان انگلیسی مردم هامبورگ در سطح ابتدایی قرار دارد. و مشکلی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت. اما بهتر است بعضی از اصول زبان آلمانی را یاد بگیرید تا هر چه سریعتر به این زبان مسلط شوید. همچنین استفاده از اصطلاح Dankeschön می‌تواند به راحتی یخ بین فرهنگی شما را بشکند.

شهر اشتوتگارت

چشم انداز شغلی و تحصیلی در اشتوتگارت
اشتوتگارت به عنوان یکی از شهرهای خودرویی آلمان شناخته می‌شود. زیرا تعدادی از شرکت های بزرگ خودرو مانند پورشه و دایلمر در این شهر واقع شده‌اند. به همین علت نیز 20 درصد از مردم این شهر در صنعت خودرو کار می‌کنند. مهاجران با مدرک مهندسی، صنایع و IT، چشم انداز شغلی روشنی در این شهر دارند. تراکم بالایی از مراکز دانشگاهی و موسسات عالی مهندسی مشهور را در اشتوتگارت خواهید یافت.

کیفیت زندگی در اشتوتگارت
اشتوتگارت با 8.535 مورد جرم ثبت شده در هر 100.000 شهروند. یکی از امن ترین شهرهای آلمان است. به همین دلیل این شهر برای مهاجرانی که خانواده همراه خود دارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

 

هزینه های زندگی در اشتوتگارت

صنعت خودرو دلیل اصلی ثروت و درامد در شهر اشتوتگارت می باشد. به همین خاطر مخارج زندگی در این شهر بیشتر شده است. از نظر مخارج زندگی اشتوتگارت 30.33 درصد مقرون به صرفه تر از نیویورک می باشد.

فرهنگ و روابط اجتماعی در اشتوتگارت

اقتصاد قوی و پیشرو و شرکت های بین المللی مهم در شهر اشتوتگارت باعث شده که این شهر اهمیت.کیفیت و سطح بالا برای زندگی داشته باشد. از این رو تعداد زیادی از مهاجران می‌توانند با تصدی به بهترین شغل ها از زندگی راحتی برخوردار شوند.

مخارج زندگی و اقامت در آلمان

مخارج زندگی در آلمان به صورت تقریبی 67.25% و همچنین هزینه ی اجاره خانه در این کشور حدود 76.07% بیشتر از ایران می باشد.

میانگین هزینه هر متر مربع خانه در شهرهای مختلف آلمان

متوسط قیمت هر متر مربع در شهر Munich به صورت تقریبی 9.053 یورو می باشد.

متوسط قیمت هر متر مربع در شهر Bavarian به صورت تقریبی 7.473یورو می باشد.

متوسط قیمت هر متر مربع در شهر Frankfurt به صورت تقریبی 6.453 یورو می باشد.

متوسط قیمت هر متر مربع در شهر Constance به صورت تقریبی 5.719 یورو می باشد 

 

قیمت خرید ملک در آلمان

هزینه خرید اپارتمان در مرکز شهر به ازای هر مترمربع به طور تقریبی حدود 5135.42 یورو می باشد.

همچنین هزینه خرید اپارتمان در خارج از مرکز شهر به ازای هر متر مربع به طور تقریبی حدود3472.73 یورو می باشد.

 

قیمت اجاره آپارتمان در آلمان

قیمت اجاره یک اپارتمان یک خوابه در مرکز شهر به صورت تقریبی  حدود 733.00 یورو و همچنین قیمت اجاره یک اپارتمان یک خوابه در خارج از شهر حدود 557.44 یورو می باشد.

قیمت اجاره یک اپارتمان سه خوابه در مرکز شهر به صورت تقریبی حدود 1394.39 یورو و همچنین قیمت اجاره یک اپارتمان سه خوابه در خارج از شهر حدود 1042.69 یورو می باشد.

­هزینه رستوران در آلمان

یک وعده غذا در رستوران 10 یورو. یک وعده غذا برای دو نفر در یک رستوران متوسط 50 یورو.آب معدنی بطری 0.33 لیتری 2.03 یورو. یک ساندویچ مک دونالد 8 یورو. کاپوچینو 3.5 یورو. نوشابه بطری 0.33 لیتری 2.36 یورو به صورت تقریبی می باشد.

قیمت مواد خوراکی در آلمان

قیمت یک لیتر شیر 0.85 یورو. 12 عدد تخم مرغ 2.26 یورو. 1 کیلوگرم فیله مرغ 7.15 یورو. 1 بطری آب 1.5 لیتری ی0.40 یورو. ک قرص نان سفید 1.33 یورو. 1 کیلوگرم پنیر محلی 8.03 یورو. 1 کیلوگرم گوشت گاو 10.11 یورو. برنج سفید 1.97 یورو. 1 کیلوگرم گوجه 2.49 یورو. 1 عدد کاهو 0.96 یورو. 1 کیلوگرم سیب 2.33 یورو. 1 کیلوگرم پیاز 1.27 یورو. 1 کیلوگرم پرتقال 1.87 یورو.1 کیلوگرم سیب زمینی 1.28 یورو. 1 کیلوگرم موز 1.66 یورو. به صورت تقریبی می باشد.

میانگین هزینه های خدمات رفاهی در آلمان

میانگین قیمت برای برق، آب، گرمایش و سرمایش و شارژ ساختمانی به متراژ85 مترمربعی به طور متوسط 223.26 یورو است.

تعرفه یک دقیقه مکالمه با موبایل 0.10 یورواست.

هزینه اینترنت بیشتر از 60 مگابایت یا نامحدود 32.22 یورو می باشد.